نماد آخرین خبر

عملیات غیرممکن شاگردان یحیی انجام شد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
عملیات غیرممکن شاگردان یحیی انجام شد

ورزش 3/ پرسپوليسي ها با ثبت کلين شيتي ارزشمند، به استقبال ديدار با السد در مرحله يک هشتم نهايي رفتند.
کمتر کسي تصور مي‌کرد که پرسپوليس بتواند در مقابل خط حمله قدرتمند الشارجه، مقاومت کند و با ثبت کلين شيت از زمين جاسم بن حمد خارج شود. اما شاگردان يحيي گل محمدي اين عمليات غيرممکن را انجام دادند و توانستند با ارائه نمايشي بي نقص، حريف اماراتي را گلباران کنند.
اين در حالي اتفاق افتاد که زدن 10 گل در دو بازي اخير از سوي مهاجمان الشارجه باعث ايجاد ترس و نگراني در بسياري از هواداران پرسپوليس شده بود و به همين خاطر آن ها منتظر گل هاي بيشتر از سوي مهاجمان خود بودند تا در صورت دريافت گل نيز خطري متوجه صعود تيمشان نشود که البته اين اتفاق رخ داد و پرسپوليس در نيمه نخست سه گل زد.
با اين وجود در شرايطي که انتظار مي‌رفت کورونادو، کايو و وليتون در نيمه دوم خطرهاي بيشتري را ايجاد کنند اما خط دفاعي سرخپوشان با نمايشي درخشان مانع از اين اتفاق شد تا پرسپوليس بدون گل خورده بازي را به پايان برساند. نکته جالب اين که در طول بازي الشارجه تنها يک شوت در چارچوب داشت که آن را هم حامد لک با واکنش مطمئن مهار کرد.
جالب است که بدانيد پرسپوليس تنها تيم حاضر در ليگ قهرمانان آسياست که توانسته برابر الشارجه دروازه اش را بسته نگه دارد و از بهترين خط حمله آسيا گلي نخورد؛ اتفاقي که بي ترديد مي‌تواند اعتماد به نفس سرخ ها در ادامه تورنمنت را هم افزايش دهد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره