نماد آخرین خبر

خریدهای جدید امید را در پرسپولیس زنده کردند

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
خریدهای جدید امید را در پرسپولیس زنده کردند

آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت: بازيکنان جديد پرسپوليس عملکرد درخشاني برابر الشارجه امارات ارائه دادند.
خريد هاي جديد تيم فوتبال پرسپوليس با نمايشي که در برابر الشارجه داشتند کادر فني و هواداران اين تيم را اميدوار کردند. پرسپوليسي ها موفق شدند با چهار گل از سد حريف اماراتي خود عبور کنند تا در مرحله بعد حريف السد قطر و ياران ژاوي هرناندز شوند.
اما آنچه در اين ديدار خيلي به چشم آمد عملکرد خوب بازيکنان جديدي بود که به پرسپوليس اضافه شده بودند و فرصت چنداني براي هماهنگي با تيم نداشتند. احسان پهلوان دو گل ساخت و نسبت به بازي هاي قبلي خيلي خوب در ترکيب اين تيم جا افتاد که با کارهاي ترکيبي کنار بشار رسن خط دفاع شارجه را حسابي آزار دادند. 
حامد لک هم که با اعتماد به نفس بالا دو سيو عالي برابر مهاجمان گلزن شارجه داشت که در دو بازي گذشته خطرناک ظاهر شده بودند. عيسي آل کثير هم بالاخره طلسم گل نزدن خود را شکست و با پيراهن پرسپوليس موفق به گلزني شد. سعيد آقايي بعد از مصدوميتي که داشت و غيبت در بازي برابر الدحيل در سمن چپ خط دفاعي قرمزها عملکرد بسيار خوبي داشت و با نفوذهاي خود خط دفاعي الشارجه را اذيت کرد و در کارهاي دفاعي هم همراه با مدافعان پرسپوليس سربلند بود. ميلاد سرلک مانند بازي هاي گذشته تاثير مثبتي روي بازي داشت و در ميانه زمين همراه با احمد نوراللهي از بهترين بازيکنان امشب بود، سرلک در دقايق پاياني بازي فرصت داشت تا گل پنجم پرسپوليس را به ثمر برساند که ضربه او با اختلاف کم از کنار دروازه شارجه به بيرون رفت.
يحيي گل محمدي حالا اميدوارتر پرسپوليس را آماده رويارويي با السد قطر خواهد کرد تا با برتري برابر اين تيم به مراحل بعدي ليگ قهرمانان آسيا صعود کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره