نماد آخرین خبر

حسرت بزرگ رامین؛ ملاقات با پرسپولیس ممنوع!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
حسرت بزرگ رامین؛ ملاقات با پرسپولیس ممنوع!

ورزش 3/ مدافع راست پرسپوليس که بعد از پيروزي تيمش مقابل اين تيم ابراز اميدواري کرده بود، در تقابلي دوباره با شاگردان يحيي ديدار داشته باشد، از اين مساله محروم ماند.
رامين رضاييان که يکي از خريدهاي جذاب الدحيل قطر محسوب مي‌شد اميدوار بود با تغيير تيمي که داشته، بتواند در ليگ قهرمانان آسيا يک چالش جالب براي دستيابي به افتخاري بزرگ را پيش رو داشته باشد. تقابل او با پرسپوليس اما يکي از اتفاقاتي بود که هواداران ايراني انتظار آن را مي‌کشيدند، تقابلي که در نهايت با برتري الدحيل و هم‌تيمي‌هاي رضاييان همراه شد تا اما و اگر بزرگي برابر صعود شاگردان يحيي گل محمدي شکل بگيرد.
رضاييان بعد از آن بازي اما در پستي اينستاگرامي از اين تقابل احساسي گفت و اينکه با توجه به تعهدي که به تيمش داشته، مقابل پرسپوليس تلاش خود را به کار گرفته است و اميدوار است پرسپوليس نيز بتواند با دستيابي به امتياز صعود، در ادامه در مراحل بعدي حاضر شود و از تقابل با شاگردان يحيي گل محمدي در مرحله نيمه نهايي گفت.
مدافع سابق پرسپوليسي‌ها اما بدشانس بود که در جدال با شجاع خليل زاده، از داور مسابقه کارت زرد دريافت کرده بود تا بازي پاياني مرحله گروهي براي تيمش را از دست بدهد. غيبت رضاييان مقابل التعاون و در شرايطي که با صدرنشيني الدحيل به نظر مي‌رسيد شرايط براي صعود اين تيم قطري کاملا فراهم باشد، با اتفاقاتي عجيب همراه شد تا التعاون بعد از شکست 6 گله مقابل الشارجه اينبار يک برد ارزشمند براي صعود کسب کند. سه امتيازي که باعث حذف الدحيل و صعود التعاون به همراه پرسپوليس از اين گروه شد.
اکنون رامين رضاييان با انتشار پستي در اينستاگرام ضمن يادآوري غيبت خود در اين بازي حساس مقابل التعاون، قطعا حسرت بزرگي در کورس با شجاع خليل زاده که منتهي به دريافت کارت و محروميتش شد، خواهد خورد. ملاقاتي که هرگز شکل نگرفت و پرسپوليسي که اينبار با معجزه نه، با يک نمايش قابل ستايش جواز صعود دريافت کرد و رامين رضاييان را بار ديگر قال گذاشت.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره