ايسنا/ بازيکن سابق پرسپوليس مي‌گويد اين تيم با انگيزه بالايي برابر حريف اماراتي بازي کرد.
محسن خليلي درباره پيروزي پرسپوليس برابر شارجه امارات و صعود به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا، اظهار کرد: بازيکنان با انگيزه بالايي وارد زمين شدند که اين امر بسيار مهم بود و نشان مي‌داد کادر فني به خوبي روي اين موضوع کار کرده است. در اين ديدار بازيکنان نسبت به بازي قبلي برابر الدحيل، با انگيزه بيشتري وارد زمين شدند. 
وي افزود: گلزني در دقايق ابتدايي باعث شد تيم با تمرکز بالايي کار را ادامه بدهد و نکته ديگر اين بود در اواسط نيمه نخست، شارجه يک فرصت بسيار خوب داشت که حامد لک مهار کرد و اجازه نداد دروازه‌ پرسپوليس باز شود. اين دو عامل نقش مهمي در موفقيت پرسپوليس داشتند. 
او همچنين گفت: پرسپويس به خوبي حريف را آناليز کرده بود و مي‌دانست نقطه ضعف آنها کجاست. پرسپوليس روي ارسال از کناره‌ها، فشار زيادي آورد و سه گل پرسپوليس به همين شيوه به ثمر رسيد. در اين ديدار همه بازيکنان پرسپوليس کيفيت بالاي خود را نشان دادند. احسان پهلوان هم نشان داد در آينده حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت. البته گلزني عيسي آل‌کثير هم بسيار مهم بود و به نظر من وحيد اميري هم بهترين عملکرد خود را به نمايش گذاشت.
خليلي همچنين گفت: در چهار بازي اخير ديديم که تيم گل‌محمدي بازي به بازي بهتر شد که اين نشان مي‌داد کادر فني روي تيم کار زيادي انجام مي‌دهد. اينکه تيم مثل يک اردو کنار هم بودند هم نقش زيادي در ايجاد هماهنگي بين بازيکنان داشت. به اعتقاد من يکي‌ از شاخصه‌هاي تيم‌ گل‌محمدي بازي مالکانه است که اين امر نياز به هماهنگي دارد. 
وي همچنين درباره مصاف پرسپوليس برابر السد هم گفت: السد با تفکر جديدي در مسابقات حضور دارد و ژاوي تجارب بازي در بارسلونا را به السد آورده اما مهره‌هاي لازم براي اجراي تفکرات خود را ندارد. آنها فقط روي ضربات ايستگاهي خوب کار مي‌کنند و خط حمله خوبي را هم در اختيار دارند. قطعا صدرنشيني پرسپوليس در گروه، روحيه بازيکنان را براي بازي برابر السد بهتر خواهد کرد و اگر مثل بازي برابر شارجه به ميدان بروند، قطعا مي‌توانند اين تيم را هم شکست بدهند. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد