نماد آخرین خبر

ژاوی: پرسپولیس را آنالیز می‌کنیم

منبع
مهر
بروزرسانی
ژاوی: پرسپولیس را آنالیز می‌کنیم

مهر/ سرمربي تيم فوتبال السد قطر در آستانه ديدار با پرسپوليس گفت: ديگر جايي براي اشتباه وجود ندارد.
در يکي از ديدارهاي هفته پاياني ليگ قهرمانان آسيا و از گروه چهارم، تيم سپاهان ايران موفق شد تيم السد قطر را با نتيجه ۲ بر يک شکست بدهد. السد با اين باخت در گروه خود دوم شد و بايد در مرحله يک هشتم نهايي به مصاف پرسپوليس ايران برود.
«ژاوي هرناندز» سرمربي اسپانيايي تيم السد باوجود اين باخت، از عملکرد بازيکنان تيمش تمجيد کرد.
وي گفت: در اين ديدار با بازيکنان ذخيره بازي کرديم و به بازيکنان اصلي استراحت داديم. همچنين فرصتي بود تا بازيکنان ذخيره خودشان را ثابت کنند.
سرمربي تيم السد تاکيد کرد: بازي خوبي انجام داديم اما دو اشتباه باعث شد گل دريافت کنيم. اين فوتبال است. ما جنگيديم و شکست خورديم. به بازيکنان و تيم السد افتخار مي کنم. اين آزمون خوبي براي بازيکناني است که بازي نمي کنند.
ژاوي در پاسخ به اين سئوال که آيا از اشتباهات فردي بازيکنانش نمي ترسد؟ تصريح کرد: من دائما از اشتباه بخصوص اشتباه بازيکنانم نگران هستم و مي ترسم. بايد از اشتباهاتمان درس بگيريم چرا که تيم هايي مثل النصر، العين و سپاهان تيم هاي خوبي هستند. جزئيات است که تفاوت ها را رقم مي زند. بايد اشتباهاتمان را کنترل کنيم چرا که ديگر جايي براي اشتباه وجود ندارد.

سرمربي السد در پايان درباره ديدار اين تيم در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا (پرسپوليس) گفت: تمام تيم هايي که در آسيا حضور دارند تيم هاي قدرتمندي هستند. امکان انتخاب حريف را نداريم. حريف بعدي را مطالعه و آنرا آناليز مي کنيم چرا که تمام تيم ها خوب بازي مي کنند. از اينکه مي توانيم در اين رقابت ها حضور داشته باشيم هيجان زده هستيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره