نماد آخرین خبر

سرمربی التعاون: صعود ما مقابل الدحیل شبیه به معجزه بود

منبع
مهر
بروزرسانی
سرمربی التعاون: صعود ما مقابل الدحیل شبیه به معجزه بود

مهر/ سرمربي تيم فوتبال التعاون عربستان گفت: برد ما مقابل الدحيل قطر و صعود به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا شبيه به معجزه بود.
رقابت هاي ليگ قهرمانان فوتبال آسيا شب گذشته يکي از اتفاقات عجيب و غريب خود را در گروه سوم و با حضور تيم هاي پرسپوليس ايران، التعاون عربستان، الشارجه امارات و الدحيل قطر تجربه کرد.
در اين گروه که از آن به عنوان گروه «مرگ» هم تعبير شده بود، هر چهار تيم تا شب گذشته شانس صعود داشتند. تا پيش از بازي هاي شب گذشته، الدحيل با قرار گرفتن در صدر جدول، شانس نخست صعود بود. اين تيم در بازي آخر خود بايد با التعاون عربستان که در ظاهر حريف معمولي و نه چندان قدرتمندي به نظر مي رسيد، بازي مي کرد و حتي کسب يک تساوي هم باعث صعود قطري ها مي شد.
اما در نهايت اين تيم التعاون عربستان بود که با گل دقيقه ۸۶، الدحيل را شکست داد و پرسپوليس هم با نتيجه ۴ بر صفر تيم الشارجه را مغلوب کرد. به اين ترتيب پرسپوليس ايران و التعاون عربستان راهي مرحله بعد شدند.
«پاتريس کارترون» سرمربي فرانسوي تيم التعاون گفت: به کاري که بازيکنانم کردند، افتخار مي کنم. صعود به مرحله بعد مانند يک معجزه واقعي بود. بازيکنان ما به خاطر نتايج منفي تحت فشار بودند. مي ترسيدم بازيکنانم تحت تاثير اين فشارها قرار بگيرند و بعد از باخت سنگين به الشارجه روحيه خود را مقابل الدحيل از دست بدهند اما آنها بهترين عملکرد خود را ارائه دادند.
وي افزود: همه تصور مي کردند که ما از آسيا حذف شده ايم و الدحيل يک برد آسان به دست مي آورد و به عنوان تيم نخست صعود مي کند. اين نکته همان چيزي بود که روي آن کار کرديم زيرا رقيب مطمئن بود پيروز مي شود و ما مي توانستيم باعث شگفتي شويم. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد