نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

عنوان بازیکن هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در تسخیر ایرانی‌ها

منبع
مهر
بروزرسانی
عنوان بازیکن هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در تسخیر ایرانی‌ها

مهر/ سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا انتخاب بهترين بازيکن هفته ششم ليگ قهرمانان آسيا را به نظرسنجي گذاشته است. در اين نظرسنجي پنج بازيکن ايراني حضور دارند.
هفته ششم ليگ قهرمانان آسيا در منطقه غرب اين قاره شب گذشته به پايان رسيد و در نهايت تيم هاي استقلال و پرسپوليس از ايران با کسب نتايج درخشان مقابل حريفان خود، راهي مرحله يک هشتم نهايي شدند. سپاهان هم باوجود برد مقابل السد قطر، از صعود به مرحله بعد بازماند.
کنفدراسيون فوتبال آسيا در پايان هفته ششم، انتخاب برترين بازيکن هفته را به نظرسنجي گذاشته و هشت بازيکن را کانديداي کسب اين عنوان معرفي کرده است. در اين ليست نام پنج بازيکن ايراني ديده مي شود. 
در صدر اين بازيکنان، مهدي قائدي مهاجم استقلال قرار دارد که در ديدار اين تيم با الاهلي عربستان يک گل زد و يک پاس گل داد. سايت AFC به اين مهاجم ايراني نمره ۸.۶ را داده و از وي به عنوان بازيکني ياد کرده است که در ديدار با الاهلي درخشيده است.
نفر دوم اين ليست سجاد شهباززاده مهاجم تيم سپاهان است که نمره ۷.۷ را کسب کرده است و در ديدار با السد قطر هم يکي از دو گل سپاهان را به ثمر رساند. 
احسان پهلوان هافبک تيم پرسپوليس هم بعد از شهباززاده و با همان امتياز ۷.۷ در رده سوم قرار دارد. پهلوان در بازي پرسپوليس مقابل الشارجه و برد ۴ بر صفر نماينده ايران نقش پررنگي داشت. 

«لابا» بازيکن تيم العين، «جلال الدين ماشاريپوف» بازيکن تيم پاختاکور و «هيثم علي» بازيکن تيم السد قطر هر کدام با ۷.۶ در رده هاي بعدي قرار دارند.
در ادامه اين ليست نام شجاع خليل زاده مدافع و عيسي آل کثير مهاجم پرسپوليس هم که در بازي با الشارجه با ضربه سر موفق به گلزني شدند، ديده مي شود. AFC به هر کدام از اين بازيکنان نمره ۷.۵ داده است.
در نهايت AFC از مخاطبانش خواست است تا روز ۲۷ سپتامبر (روز يکشنبه) به بهترين بازيکن اين هفته به انتخاب خودشان راي بدهند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره