نماد آخرین خبر

کار سخت مدافعان استقلال و پرسپولیس مقابل گلزن‌های آسیا

منبع
مهر
بروزرسانی
کار سخت مدافعان استقلال و پرسپولیس مقابل گلزن‌های آسیا

مهر/ مدافعان استقلال و پرسپوليس کار سختي در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا مقابل گلزن‌هاي ۲۰۲۰ قاره کهن دارند.
تيم هاي فوتبال پرسپوليس و استقلال تهران به عنوان نمايندگان فوتبال باشگاهي ايران توانستند به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسيا صعود کنند.
سرخابي هاي پايتخت در حالي به مرحله حذفي اين بازي ها راه يافتند که دو نماينده ديگر ايران يعني شهرخودرو و سپاهان در صعود به مرحله بعد ناکام ماندند.
استقلال تهران که پس از کناره گيري الوحده امارات به دليل شيوع بيماري کرونا در اعضاي اين تيم توانست با پنج امتياز به عنوان تيم دوم از گروه A صعود کند، در بازي آخر خود مقابل الاهلي عربستان سه گل زد تا با وجود دو بازي کمتر بتواند در بين ۱۰ تيمي باشد که بيشترين گل زده را در مرحله گروهي در منطقه غرب آسيا داشته اند.
آبي پوشان ايران همراه با سپاهان و الهلال عربستان  با ۶ گل زده در بين ۱۰ تيم گلزن حضور دارند.
استقلال در مرحله يک هشتم نهايي با کنار گذاشته شدن الهلال عربستان به دليل شيوع گسترده بيماري کرونا در بين بازيکنانش، بايستي با پاختاکور ازبکستان بازي کنند.

نماينده ازبکستان در مرحله گروهي بازي هاي نسبتا خوبي را از خود به نمايش گذاشته است و با هفت گل زده بالاتر از استقلال در جدول تيم هاي گلزن قرار دارد؛ تيمي که بازيکنان گلزني نظير «ماشاريپوف» دارد.
از اين رو مدافعان استقلال تهران که در چهار ديدار مرحله گروهي خود چهار گل دريافت کرده اند بايد مراقب خط حمله خطرناک پاختاکور و سرعت بازيکنان اين تيم باشند.
پرسپوليس نيز با وجود جشنواره گلزني خود مقابل الشارجه امارات کار سختي مقابل السد قطر دارد. سرخپوشان که در ديدار پنجشنبه گذشته مقابل الشارجه چهار گل زدند، در مرحله گروهي ۸ گل به ثمر رسانده اند تا در رده چهارم بهترين تيم هاي گلزن اين تورنمنت قرار بگيرند.
پرسپوليس روز يکشنبه با السدي بازي کند که ۱۴ گل زده در کارنامه بازي هاي اين فصل خود در آسيا ثبت کرده و در رده نخست تيم هاي گلزن غرب قاره آسيا است.
بغداد بونجاح با ۴ گل و اکرم عفيف با ۳ گل زده خطرناکترين عناصر گلزن نماينده فوتبال قطر به شمار مي آيند که مي توانند يکشنبه سختي را براي مدافعان پرسپوليس و حامد لک در چارچوب دروازه اين تيم رقم بزنند.
تيم فوتبال استقلال تهران ساعت ۲۱:۱۵ شنبه هفته پيش رو با پاختاکور ازبکستان بازي مي کند.
همچنين پرسپوليس نيز ساعت ۱۷:۱۰ يکشنبه مقابل السد قرار مي گيرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره