نماد آخرین خبر

امیرآبادی: بازیکنان استقلال برد مقابل الاهلی را فراموش کنند

منبع
فارس
بروزرسانی
امیرآبادی: بازیکنان استقلال برد مقابل الاهلی را فراموش کنند

فارس/ کاپيتان اسبق تيم فوتبال استقلال گفت: بازيکنان بايد پيروزي مقابل الاهلي عربستان را فراموش کنند و تنها روي بازي با نماينده ازبکستان تمرکز داشته باشند.
مهدي امير آبادي در خصوص عملکرد تيم استقلال در ديدار با الاهلي که منجر به صعود اين تيم به دو بعد مسابقات شد اظهار داشت: استقلال در بازي قبل نسبت به بازي با الشرطه خيلي بهتر کار کرد و البته بازيکنان غيرت ايراني را نشان دادند.
وي افزود: يک ريکاوري خوب تاثيرش را در بازي با الاهلي نشان داد و مشخص بود کادر فني ذهنيت برد را در تيم ايجاد کرده بود و همين مساله باعث برتري تيم استقلال در ديدار با نماينده عربستان شد.
کاپيتان اسبق استقلال تصريح کرد: وقتي استقلال تيم اول گروهش را مي برد به اين معني است که تيم هاي ديگر اصلا نبايد استقلال را دست کم بگيرند. اميدوارم کادر فني باز هم بازيکنان را از نظر ذهني و بدني مثل بازي با الاهلي آماده کند. ديدار با الاهلي تمام شده و بازيکنان اصلا نبايد در باد آن برد بخوابند.
اميرآبادي با اشاره به درخشش قائدي اظهار داش: از نظر من مهدي قائدي بهترين بازيکن استقلال بود و اگر به اين رويه ادامه بدهد به زودي به تيم ملي هم دعوت مي شود.
وي در خصوص شايعات حضور الکساندر نوري گفت: اين مربي فقط اسم ايراني دارد و مطمئن باشيد با دلار قرارداد خواهد بست.  نظر من اين است با يک بازي و دو بازي نبايد يک مربي را ارزيابي کرد. به همين مجيد نامجو مطلق بايد فرصت بدهند تا او بتواند خودش را نشان بدهد. باور کنيد مربيان ايراني توانايي هاي زيادي دارند که با قيمت هاي مناسب مي شود از آنها بيشترين بهره را برد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره