ورزش 3/ روملو لوکاکو ستاره اينترميلان مي‌گويد نژادپرستي همچنان در همه جاي اروپا حضور دارد ولي ايتاليا بهترين کشوري است که او در آن بازي کرده.
روملو لوکاکو ستاره بلژيکي اينترميلان در گفتگو با گاتزتو دلو اسپورت مي‌گويد نژادپرستي معضلي است که در همه جاي اروپا همچنان حضور دارد ولي ايتاليا بهترين کشوري است که او تا کنون در آن بازي کرده.
لوکاکو در تابستان گذشته بعد از ده سال حضور در ليگ برتر انگليس اين کشور را ترک کرد و راهي ايتاليا شد تا به اينتر بپيوندد. او فوتبال خود را از اندرلخت بلژيک آغاز کرده و در يک سال گذشته براي اينتر در 51 بازي 34 گل به ثمر رسانده.
لوکاکو در اين مصاحبه گفت: " نژادپرستي همچنان در همه جاي اروپا وجود دارد. و اين خيلي مسخره است. روبرو شدن با نژادپرستي در ايتاليا يک بار براي من اتفاق افتاده که به آن واکنش هم نشان دادم. ولي ديگر هرگز تکرار نشده".
ستاره بلژيکي در ادامه گفت: " نمي خواهم سه نفر يا سيصد نفر که سوت مي زنند را به هزاران شهروند متمدن يکي کنم. من مطمئنم که چيز مسخره اي به اسم نژادپرستي ديگر متعلق به گذشته است. ايتاليا بهترين کشوري است که تا حالا زندگي کرده ام. ايتاليايي‌ها با آغوش باز به من خوشامد گفتند و من از همه آنها سپاسگزارم".

 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد