ايسنا/ پيشکسوت تيم فوتبال استقلال مي‌گويد آبي‌پوشان پتانسيل حضور در فينال ليگ قهرمانان آسيا را دارند.
محمد نوري پيشکسوت تيم فوتبال استقلال درباره عملکرد آبي‌پوشان در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا گفت:‌ استقلال در بازي با الاهلي بسيار خوب و بي‌نقص بود. بازيکنان در تمام نقاط زمين هماهنگي و تمرکز لازم را داشتند و فعل خواستن را صرف کرد. ما دو نيمه خوب از استقلال ديديم و بازيکنان استقلال توانستند کيفيت خوبي از خودشان نشان دهند.
او ادامه داد:‌ به نظر الان تمرکز لازم بايد روي پاختاکور باشد. نبايد اين تيم را دست کم گرفت. حريف دوندگي خوبي دارد و از لحاظ بدني کيفيت مناسبي دارد. استقلال اگر کيفيت بازي مقابل الاهلي را ارائه دهد،‌ مي‌تواند پاختاکور را شکست دهد.
نوري افزود: بازي با پاختاکور بسيار فيزيکي است و هر تيمي که به لحاظ بدني بهتر باشد، مي‌تواند پيروزي را از آن خود کند. ما خط حمله بسيار خوبي داريم و هر لحظه مي‌تواند براي حريف دردسر ايجاد کند. اميدوارم استقلال بتواند پاختاکور را شکست دهد تا در مرحله بعد در صورت برخورد با پرسپوليس بتوانيم يک داربي ديگر برگزار کنيم و اين تيم را هم شکست دهيم.
پيشکسوت تيم فوتبال استقلال درباره عملکرد سرمربي اين تيم گفت: آقاي نامجومطلق دارد زحمت مي‌کشد و بايد در اين شرايط حمايت‌هاي لازم را انجام داد. ايشان کار شايسته‌اي انجام دادند که در اين شرايط هدايت استقلال را پذيرفتند. بايد بازي‌هاي بيشتري برگزار شود تا درباره عملکرد ايشان نظر داد اما ما از کادر فني حمايت مي‌کنيم چون ما داريم از نام استقلال حمايت مي‌کنيم.
او تاکيد کرد: استقلال اگر شرايط روحي و رواني خود را حفظ کند و تمرکز خود را نگه دارد، مي‌تواند به فينال آسيا صعود کند. استقلال با توجه به اينکه اسکلت‌بندي تيمش حفظ شده است مي‌تواند خود را به ديدار نهايي آسيا برساند.
نوري در پايان درباره گمانه‌زني‌هاي مختلفي که در خصوص سرمربي آينده استقلال مطرح مي‌شود، خاطرنشان کرد: به نظر من بايد به خواست هوادار احترام گذاشت. اگر هوادار مي‌گويد مربي خارجي يا ايراني بياوريد،‌ بايد انجام شود چون هوادار است که هميشه تيم را حمايت مي‌کند. اگر مي‌شود کسي مثل استراماچوني را به استقلال بياورند،‌ بايد اقدامات لازم در اين خصوص انجام شود. در غير اين صورت بايد فکر ديگري براي سرمربي آينده استقلال کرد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد