نماد آخرین خبر

شاهرخ بیانی: نامجو مطلق باید هم سرمربی استقلال می‌شد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
شاهرخ بیانی: نامجو مطلق باید هم سرمربی استقلال می‌شد

تسنيم/ شاهرخ بياني، پيشکسوت تيم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که تيم استقلال با روندي که در پيش گرفته است، براي قهرماني در آسيا کم و کسري ندارد.
شاهرخ بياني درباره برتري 3 بر صفر تيم فوتبال استقلال مقابل الاهلي عربستان و راه‌يابي آبي‌پوشان به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا، اظهار داشت: استقلال نياز به پيروزي داشت و بايد به مهاجم بازي مي‌کرد. از خط دفاع گرفته تا هافبک و حمله نمايش خوبي داشتند. اين برد از لحاظ روحي - رواني و شخصيت تيمي براي استقلال خوب بود. اميدوارم بازي بعدي مقابل پاختاکور ازبکستان را نيز با پيروزي پشت سر بگذارند و راهي مرحله بعدي شوند.
وي با اشاره به پذيرفتن هدايت استقلال توسط مجيد نامجومطلق تصريح کرد: نامجومطلق آدم کوچکي نبود. متأسفانه در فوتبال ما با يک برد يک نفر بالا مي‌رود و با شکست نيز پايين. بازيکني که هنوز در حال بازي کردن است، مربي مي‌شود. اين تصميمات در فوتبال ايران اتفاق مي‌افتد و در هيچ کجاي دنيا اينطور نيست. نامجومطلق در سطح ملي بازي کرده است و تجربه مربيگري دارد. او چند مقطع کمک مربي بود چه زماني که با صمد مرفاوي کار کرد و چه با فرهاد مجيدي. او با اين روش بايد هم سرمربي استقلال مي‌شد.
پيشکسوت تيم فوتبال استقلال يادآور شد: زماني که مجيدي هدايت استقلال را برعهده گرفت، دست به تغيير نزد، چون فوتبال استقلال شکل گرفته بود. نامجومطلق هم بايد بيشتر روي مسائل روحي - رواني با بازيکنان کار مي‌کرد. فوتباليست‌هاي امروزي نازک نارنجي هستند و بايد با آنها روحي - رواني صحبت کرد تا با جان و دل براي تيم و مربي‌شان بازي کنند. در استقلال همه براي همديگر بازي مي‌کنند و همين فاکتور برگ برنده تيم است. خوشبختانه پرداختي‌ها توسط مديرعامل انجام شده و خودش نيز کنار تيم است.
بياني با بيان اينکه استقلال مي‌تواند تا فينال ليگ قهرمانان صعود کند، افزود: استقلال شرايط خوبي دارد و آرامش به تيم بازگشته است. در چند روز گذشته بحث انتخاب سرمربي باعث حواشي براي تيم شده بود، اما برد مقابل الاهلي تأثير زيادي در ادامه روند استقلال خواهد داشت. استقلال کم و کسري براي قهرماني در آسيا ندارد. اگر چه تيم‌هاي عربي بازيکنان خارجي خوبي دارند، اما استقلال هم بازيکناني خوبي در ترکيب خودش مي‌بيند. کيفيت‌ زمين‌ها نيز آنقدر خوب است که همه کيف مي‌کنيم. اميدوارم روند استقلال ادامه داشته باشند و بتوانيم ستاره سوم قهرماني را بگيريم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره