نماد آخرین خبر

حیدری: پرسپولیس می‌تواند السد را هم شکست دهد

منبع
ايسنا
بروزرسانی
حیدری: پرسپولیس می‌تواند السد را هم شکست دهد

ايسنا/ پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد: اين تيم با گذشت زمان به هماهنگي بيشتري رسيده و بهتر عمل خواهد کرد.
سپهر حيدري درباره پيروزي پرسپوليس برابر الشارجه امارات اظهار کرد: من فکر مي کنم پرسپوليس برابر شارجه به همان پرسپوليس هميشگي نزديک شده بود. اين ۵۰ درصد پرسپوليس است و مطمئنا با گذشته زمان تيم مي تواند از اين بهتر هم شود. مطمئن باشيد اگر پرسپوليس به هماهنگي بيشتري برسد مي تواند خيلي بهتر از اين هم بازي کند. ما در ديدار برابر شارجه ديديم که پرسپوليس به حريف اجازه خودنمايي نداد.
وي افزود: با جدايي مهدي ترابي و عليپور مدتي بود که کارهاي ترکيبي در بازي پرسپوليس نديده بوديم اما ديگر بازيکنان به خوبي کارهاي ترکيبي انجام مي دادند و ميان بشار رسن، احسان پهلوان، عيسي آل کثير و وحيد اميري يک مربع شکل گرفته بود که به راحتي کارهاي ترکيبي انجام مي دادند. بازي پرسپوليس بسيار اميدوار کننده بود و حالا ما انتظار داريم تيم روز به روز بهتر از اين باشد. احسان پهلوان دو پاس گل داد که فکر مي کنم او تازه ۵۰ درصد توانايي اش را به نمايش گذاشته و قطعا مي تواند خيلي بهتر از اين هم بازي کند. يکي از تاکتيک هاي پرسپوليس برابر شارجه ارسال از کناره‌ها بود که در اين امر هم تيم بسيار موفق عمل کرد و به خوبي حريف را تحت تاثير خود قرار داد.
حيدري در ادامه درباره اينکه گل محمدي پس از شکست در برابر الدحيل تيم را به بازي ها برگرداند، گفت: واقعا گل محمدي عملکرد خوبي در اين زمينه داشت. روز اول که يحيي گل محمدي به پرسپوليس آمد بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا شروع شد و او فرصت نداشت که تفکراتش را در تيم پياده کند اما در دور جديد اين مسابقات گل محمدي به خوبي توانسته تيم را مديريت و از نظر تاکتيکي به يک هماهنگي کامل و خوب برساند. در ديدار برابر الدحيل هم AFC هر کاري انجام داد که الدحيل برنده باشد اما بعد از اين بازي گل محمدي تيم را به خوبي حفظ کرد تا در بازي شارجه با قدرت به ميدان برود.
بازيکن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس در بخش ديگري از صحبت هايش درباره بازي اين تيم در برابر السد هم گفت: هر چه پيش مي رويم بازي ها سخت تر مي شود، السد هم تيم بسيار خوبي است اما ما هم پرسپوليس هستيم. ما همين السد را شکست داديم و به فينال آسيا رفتيم. بنابراين توانايي شکست اين تيم را داريم. در اين ديدار بازيکنان بايد از ثانيه شروع بازي تمرکز خودشان را حفظ کنند که بتوانند برابر حريف به پيروزي برسند.
وي در پايان به انتشار مطلبي توسط يکي از پيشکسوتان استقلال اشاره کرد و گفت: وقتي تيمي در آسيا بازي مي کند ما به چشم يک نماينده ايران به آن نگاه مي کنيم. بنابراين از پيروزي تيمي مثل استقلال هم خوشحال مي شوم اما يکي از پيشکسوتان اين باشگاه مطلب خيلي بدي را منتشر کرده که تيم ما را مسخره کرده بود و براي پرسپوليس آرزوي باخت کرده بود. اين بازيکن قبلا در تيم ملي هم بازي کرده اما الان اصلا نگاه ملي ندارد. دوست دارد که نماينده ايران شکست بخورد تا خوشحال شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره