نماد آخرین خبر

پیام کنایه‌آمیز مسی برای خداحافظی با سوارس

منبع
ايسنا
بروزرسانی
پیام کنایه‌آمیز مسی برای خداحافظی با سوارس

ايسنا/ ستاره آرژانتيني در پيام خداحافظي با مهاجم اروگوئه‌اي از مديريت بارسلونا انتقاد و اعلام کرد نبايد به اين شکل با سومين گلزن برتر تاريخ باشگاه رفتار مي‌شد.
به نقل از آس، يک روز پس از مراسم خداحافظي لوييس سوارس از بارسلونا، ليونل مسي از طريق صفحه شخصي اش در اينستاگرام به شکل خاصي با دوست و هم تيمي سابقش خداحافظي کرد. ستاره آرژانتيني براي مهاجم اروگوئه اي آينده اي خوب را آرزو کرد و عملکرد اين بازيکن را در اين شش سال که منجر شد سومين گلزن برتر تاريخ باشگاه شود برجسته کرد و در پايان به مديريت تيم کاتالاني کنايه زد.
او نوشت: اين موضوع را در ذهن داشتم اما وقتي امروز وارد رختکن شدم با اصل واقعيت روبرو شدم. چقدر سخت است که ديگر نمي توانيم روزهايمان را با هم بگذرانيم چه در زمين و چه بيرون از آن. دلمان خيلي براي هم تنگ خواهد شد. سال هاي زيادي در کنار هم بوديم، ماته (نوعي نوشيدني که از برگ هاي درخت ماته درست مي شود) نوشيديم، ناهار خورديم، شام خورديم و ... خيلي کارهاي ديگر که هر روز در کنار هم بوديم انجام داديم و نمي توان آن ها را فراموش کرد. ديدن تو با پيراهن تيم ديگري عجيب خواهد بود. شايسته اين بودي که مانند عملکردت در باشگاه با تو خداحافظي کنند. تو يکي از مهم ترين هاي تاريخ باشگاه هستي که علاوه بر عناوين مهم تيمي، عناوين فردي ارزشمند هم کسب کردي. نبايد تو را به اين شکل بيرون مي کردند اما در حقيقت شرايط کنوني ديگر من را شگفت زده نخواهد کرد. 
مسي در پايان نوشت: در چالش جديدت بهترين ها را برايت آرزو مي کنم. خيلي دوستت دارم و خيلي مي خواهمت. تا بعد، دوستم. 
سوارس در فصل جديد با پيراهن اتلتيکومادريد به ميدان مي رود. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره