نماد آخرین خبر

کاسه صبر کومان لبریز شد!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ يک ماه پس از شروع کار رونالد کومان در بارسلونا، زمزمه هاي نارضايتي او از مديران باشگاه به گوش مي رسد.
به نقل از مارکا، ماه گذشته بود که رونالد کومان سرمربي هلندي جديد بارسا تمرينات اين تيم را با بازيکناني جوان زير نظر گرفت. به تدريج بزرگان تيم و ملي پوشان نيز به تمرينات اضافه شدند تا همه چيز شکلي جدي تر به خود بگيرد. 
مرد هلندي خيلي زود لوئيس سوارز، آرتورو ويدال، ايوان راکيتيچ و ساموئل اومتيتي را در فهرست مازاد قرار داد تا شروع کار او با حواشي همراه باشد.
پس از يک ماه تمرين، رونالد کومان به سه بازيکنان جوان و آينده دار تيمش يعني ريکي پويج، پدري گوزنالس و کارلس آلنيا نيز گفته است که در رقابت با هافبک هاي بزرگ تيمش کار سختي براي حضور در ترکيب ثابت خواهند داشت و بهتر است قرضي راهي تيم ديگر شوند.
واکنش ها به خصوص در مورد ريکي پويج کاملا منفي بود. هافبک جوان محصول آکادمي لاماسيا سخت در ميان هواداران محبوب است و البته او هم در نهايت با درخواست کومان مخالفت کرد و به باشگاه اطلاع داد که مي ماند و خودش را اثبات مي کند.
در اوج نابه ساماني هاي ساختاري و ورزشي در باشگاه بارسلونا، رونالد کومان نيز نارضايتي هاي خود را نشان داده و به نظر مي رسد مرد هلندي نيز طاقتش از برخي مسائل طاق شده است.

کومان اخيرا به نزديکانش گفته است که مديريت باشگاه او را در مقابل حواشي تنها و بي دفاع گذاشته است. کومان قرار است بارسلونا را پس از شکست 8-2 از بايرن بلند کرده و به جايگاه سابقش بازگرداند اما او پس از يک ماه به اين نتيجه رسيده است که حمايت هاي لازم را دريافت نمي کند و در عوض او را مقابل بازيکناني که به کمک شان براي بازسازي بارسا نياز دارد، تنها گذاشته اند.
کومان لزوم تحول در بارسلونا را درک مي کند اما همه تصميمات راديکال اخير مبني بر کنار گذاشتن برخي ستاره هاي بزرگ تيم مثل سوارز با نظر او نبوده و در واقع او به خواست مديران تن داده است اما اين تصميمات فضاي داخلي بارسلونا را تحت تاثير قرار داده و کومان معتقد است با اين شرايط نتيجه گرفتن کار دشواري خواهد بود.
بارسا کار خود در فصل جديد را يکشنبه شب در نوکمپ و برابر ويارئال شروع خواهد کرد.

 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره