نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

استقلال ۲۵ بازیکن مهم دارد

منبع
ايسنا
بروزرسانی
استقلال ۲۵ بازیکن مهم دارد

ايسنا/ سرمربي استقلال مي‌گويد تيم پاختاکور ازبکستان را آناليز کرده و آمادگي لازم را براي اين مصاف دارد.
مجيد نامجومطلق، سرمربي استقلال در نشست خبري قبل بازي تيمش مقابل پاختاکور ازبکستان در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا گفت: ما تيم حريف را آناليز کرديم و از نکات مثبت و منفي اين تيم استفاده مي‌کنيم و اميدوارم يک بازي خوبي را به نمايش بگذاريم. در بازي اول به خاطر اينکه در شرايط مسابقه قرار نداشتيم اما رفته رفته شرايط بهتري به دست آورديم. ما در بازي با الاهلي فوتبال خوبي را به نمايش گذاشتيم. بازي پيش رو يک برنده خواهد داشت. چند بازيکن مصدوم داريم و اميدواريم بازيکنان‌مان به بازي برسند. مقداري خستگي در بازيکنان وجود دارد و بايد روي ريکاوري و مسائل روحي و رواني کارهاي لازم را انجام دهيم تا در بازي پيش رو موفق باشيم.
سرمربي استقلال خاطرنشان کرد:‌ ما تعداد بازي کمتري انجام داديم و از نظر شرايط بدني به نسبت ساير رقبا، از وضعيت بهتري برخوردار هستيم اما جنبه منفي اين مساله اين بود که از شرايط بازي دور بوديم و اگر الوحده در بازي‌ها حضور مي‌کرد، شانس داشتيم به عنوان صدرنشين صعود کنيم و در مرحله بعدي به تيم بهتري برخورد کنيم.
او در ادامه درباره نقش بازيکناني همچون شيخ دياباته، ارسلان مطهري و مهدي قايدي و احتمال جدايي آن‌ها از تيم گفت:‌ ما ۲۵ بازيکن مهم داريم و اين بازيکنان از کيفيت خوبي برخوردار هستند. ما کار گروهي انجام مي‌دهيم و همه بازيکنان در موفقيت ما نقش دارند. شايد گل‌ها توسط چند نفر زده شود اما همه بازيکنان پيروزي ما نقش دارند. ما قبل از اينکه گل اول را به الاهلي بزنيم، سيد حسين حسيني يک مهار بسيار خوب داشت که باعث شد ما به پيروزي برسيم. همانطور که بازيکنان در پيروزي نقش دارند، در شکست‌هاي ما هم نقش دارند. اين بازيکنان ذکر شده با ما قرارداد دارند و فصل بعد در خدمت تيم هستند و اگر اتفاقي هم بيفتد، به مسائل مديريتي ربط دارد و ديگر از دست ما خارج است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره