نماد آخرین خبر

یک اروگوئه‌ای دیگر در راه اتلتیکومادرید

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
یک اروگوئه‌ای دیگر در راه اتلتیکومادرید

ورزش 3/ گل مدعي شد با وجود جذب لوئيس سوارز توسط اتلتيکو مادريد اما اين تيم هنوز هم مايل است ادينسون کاواني را به خدمت بگيرد.
بعد از کش و قوس هاي فراوان بالاخره لوئيس سوارز از بارسلونا جدا شد و به اتلتيکو مادريد پيوست تا يک تيم لاليگايي ديگر را به عنوان چالش جديد خود انتخاب کرده باشد. با اين حال به نظر مي رسد که کار روخي بلانکو در نقل و انتقالات به پايان نرسيده و آنها قصد دارند هم وطن سوارز يعني ادينسون کاواني را هم به وندا متروپوليتانو بياورند.


با اين حال يک مانع بزرگ در راه انتقال ادينسون کاواني به اتلتيکو مادريد وجود دارد و آن ديگو کاستا است. اتلتيکو مادريد بايد مهاجم ملي پوش اسپانيايي را قبل از جذب کاواني به فروش برساند چرا که توانايي پرداخت حقوق به هر سه اين مهاجم ها را ندارد.
کاواني بازيکن آزاد است و چندي پيش به شکل رسمي از پاري سن ژرمن جدا شد اما دستمزد بالاي اين بازيکن باعث شده که هنوز تيمي نتواند او را به خدمت بگيرد. تيم ديگو سيمئونه اما پيش از اين براي جذب کاواني ابراز تمايل کرده بود اما هر مرتبه اين انتقال منتفي شد. با اين وجود گل حالا مدعي شده که مذاکرات جديد بين باشگاه اسپانيايي و کاواني شکل گرفته و اين احتمال وجود دارد که يک خط حمله تمام اروگوئه‌اي در روخي بلانکو شکل بگيرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد