نماد آخرین خبر

خط آتش متحول شده رئال‌مادرید

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
خط آتش متحول شده رئال‌مادرید

ورزش 3/ با بازگشت ادن هازارد، مارکو آسنسيو و لوکاس واسکز، زيدان مي تواند فردا شب ترکيبي متفاوت را برابر بتيس به ميدان بفرستد. رئال از هفته دوم لاليگا پاي به رقابت ها گذاشت و برابر رئال سوسيداد در خط حمله نمايشي نااميدکننده داشت تا در نهايت با تساوي بدون گل متوقف شود. هرچند زيدان در نشست خبري خود صحبتي در مورد ضعف گلزني نکرد اما مشخص است که او از اين ناحيه احساس نگراني مي کند. زيدان لوکا يوويچ و بورخا مايورال را روي نيمکت داشت ولي ترجيح داد به دو وينگر جوان خود ماريان و آريباس ميدان بدهد که نتيجه اي هم نداشت.
خبر خوب براي زيدان اينکه در تمرينات يکي دو روز اخير، ادن هازارد و مارکو آسنسيو توانسته اند از لحاظ بدني به فرم ايده آل خود برگردند و براي بازي فردا مقابل بتيس در بنيتو ويامارين مشکلي نخواهند داشت. به اين دو بايد لوکاس واسکز را هم اضافه کرد که با پشت سر گذاشتن مصدوميت وارد فهرست زيزو خواهد شد.
پس از منفي شدن تست دوم مارتين اودگارد، او هم روز گذشته بدون مشکل تمرين کرد و بايد ديد زيدان همچون بازي با سوسيداد او را از ابتدا در ترکيب قرار خواهد داد يا خير.
براي بازي فردا خط آتش رئال را کريم بنزما، ادن هازارد و مارکو آسنسيو تشکيل خواهند داد تا تيم زيدان براي کسب اولين برد فصل خود برابر تيمي که دو برد متوالي در دو هفته گذشته کسب کرده، اميدوار تر شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره