نماد آخرین خبر

از رونالدو به خوبی شناخت دارم

منبع
تسنيم
بروزرسانی

تسنيم/ مهاجم اسپانيايي راه‌راه پوشان تورين از اينکه به يوونتوس بازگشته خوشحال است و مي‌گويد تحت‌تأثير مديريت آندره‌آ پيرلو بر اين تيم قرار گرفته است.
آلوارو موراتا که چند روز پيش با قرارداد قرضي يکساله با قابليت قطعي شدن قراردادش از اتلتيکومادريد به يوونتوس پيوست، بعدازظهر امروز (جمعه) در مراسم معارفه‌اش گفت: خوشحالم که به يوونتوس بازگشتم. در حالي به تورين بازگشتم که حالا از تمامي جنبه‌هاي رشد کرده‌ام. من در زماني مناسب، در مکاني درست هستم. مي‌دانم که نياز به انجام چه کارهايي را دارم. حالا تجربه لازم را دارم.
وي در بخش ديگري از صحبت‌هايش در تمجيد از سرمربي جديد راه‌راه پوشان تورين اظهار داشت: پس از تجربه همبازي بودن با آندره‌آ پيرلو، حالا فوق‌العاده است که او را به عنوان سرمربي در کنارمان داريم. تحت‌تأثير نحوه مديريت پيرلو بر تيم قرار گرفته‌ام. او فردي بي‌نقص براي يووه است و هميشه روياي مربيگري را داشت.
مهاجم اسپانيايي راه‌راه پوشان تورين تصريح کرد: ما گزينه‌هاي زيادي در خط حمله داريم، براي همين بايد سخت تلاش کنم تا در اختيار تيم باشم. تمام تلاشم را براي انجام کارهايي که پيرلو از من مي‌خواهد را به کار خواهم بست. مي‌خواهم تا جاي ممکن گل‌هاي زيادي به ثمر برسانم، اما مهم پيروزي به صورت تيمي است.
موراتا در بخش ديگري از صحبت‌هايش خاطرنشان کرد: زماني که جوانتر بودم، يوونتوس من را به خدمت گرفت و بازگشت به اين تيم رويايم بود. زماني که جوانتر بودم به انتقادات عادت داشتم و مي‌دانم که بايد سخت کار کنم و دقيقاً چه کاري بايد انجام دهم. از رونالدو هم به خوبي شناخت دارم و بايد بگويم او از بودن در يووه خوشحال است. ما با هم خيلي صحبت مي‌کرديم، حتي پيش از اينکه من به يووه بازگردم.
مهاجم پيشين چلسي که بين سال‌هاي 2014 تا 2016 در يوونتوس عضويت داشت و پس از حضوري درخشان در اين تيم و ثبت 27 گل در 93 بازي، رئال مادريد با با فعال کردن بند بازخريد 30 ميليون يورويي‌اش او را در تابستان 2016 به سانتياگوبرنابئو بازگرداند، در بخش پاياني صحبت‌هايش گفت: ترک يوونتوس دست من نبود. من در مادريد خوشحال بودم، اما حالا خوشحالم که اينجا هستم و در اين سال‌ها با يوونتوسي‌ها در ارتباط بودم. دوره اول حضورم در يووه تجربه خوبي بود و حالا مي‌توانيم با هم با چالش‌هاي جديدي مواجه شويم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره