نماد آخرین خبر

واکنش قلعه‌نویی درباره مذاکره با استقلال

منبع
تسنيم
بروزرسانی
واکنش قلعه‌نویی درباره مذاکره با استقلال

تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال گل‌گهر گفت: درباره گل‌گهر بايد بگويم که بسيار تيم خوبي است و من با مطالعه اين تيم را انتخاب کردم.
 امير قلعه‌نويي سرمربي تيم فوتبال گل‌گهر پس از ديدار دوستانه تيمش مقابل ماشين سازي در جمع خبرنگاران درخصوص نتايج نمايندگان کشورمان در ليگ قهرمانان اظهار داشت: دو تيم ما آبروداري کردند و شهر خودرو و سپاهان هم خيلي خوب بازي کردند ولي بدشانس بودند. درباره گل‌گهر بايد بگويم که بسيار تيم خوبي است و من با مطالعه اين تيم را انتخاب کردم. امسال هم به دنبال اين هستيم که اين تيم ثبات پيدا کند و بايد از استاد خودم مجيد جلالي تشکر کنم. در مجموع در اين باشگاه همه چيز خوب است و احتياج به کار بيشتر داريم. 
وي درباره افزايش رقم‌ قرارداد بازيکنان تصريح کرد: قيمت‌ها وحشتناک است ولي اگر با تورم مقايسه کنيم اين طور نيست. الان آپارتماني را که قبلا به قيمت متري 3 ميليون مي‌توانستيم خريد کنيم، الان بايد با قيمت 40 ميليون بخريم، اما اگر  رقم‌ها را نسبت به حقوق کارگران مقايسه کنيم بايد بگويم که در حق آنها اجحاف مي‌شود.  بازيکن حقش است و 10  سال تاريخ مصرف دارد. در تيم گل‌گهر هم ما براساس يک بودجه مشخص کار کرديم و قيمت‌هاي ما هم معمولي است و زياد هزينه نکرديم. ما يکي دو بازيکن ديگر نياز داريم تا به خدمت بگيريم.
سرمربي تيم فوتبال گل‌گهر سيرجان درباره قانوت ممنوعيت جذب بازيکن خارجي خاطرنشان کرد: اين قانون کارشناسي نشده است و مثل قانوني که چند سال پيش براي سقف رقم قرارداد‌ها گذاشتند، هست و آسيب‌زاست و قيمت‌ها را بالا برده است. روزي که من استنلي را به ايران آوردم قراردادش صد و خرده‌اي هزار دلار بود و 6 هفته هم نگذاشتم بازي کند چون با مطالعه اين بازيکن را آورديم. درباره اين قانون مطالعه‌اي انجام نشده است.
قلعه‌نويي در پاسخ به اين سوال که در هفته‌هاي گذشته خبرهايي منتشر شد که مسئولان باشگاه استقلال  با او مذاکره کرده‌اند، گفت: من در گل‌گهر مسئوليت دارم و اصلا وارد حرف‌هاي حاشيه‌اي نشويم بهتر است.
وي در پاسخ به اين سوال که درست است که فاصله بازيکنان ايراني با حريفان‌شان در ليگ قهرمانان آسيا در منطقه غرب زياد شده است؟ اظهار کرد: من اين حرف را قبول ندارم، ما تنها چيزي که در فوتبال‌مان داريم نيروي انساني است. بازي در ليگ قهرمانان آسيا آسان‌تر از بازي امروز ما مقابل ماشين‌سازي است. تيم‌هاي السد، الهلال و يکي دو تيم ديگر را کنار بگذاريم، بقيه تيم‌ها در حد تيم‌هاي نهم جدول ما هستند. من تنها مربي در تاريخ جام باشگاه‌هاي آسيا هستم که با 4 تيم مختلف صعود کردم، در آسيا چنين چيزي وجود ندارد. شناخت زيادي دارم و مي‌دانم که آنجا بازي کردن خيلي راحت‌تر از بازي امروز ما با ماشين‌سازي است.

سرمربي تيم فوتبال گل‌گهر در پايان در خصوص حضور مربيان جوان در ليگ برتر گفت: حضور آنها را تبريک مي‌گويم اين موضوع نياز است که يک پشتوانه‌سازي شود، در سال گذشته هم مربيان جوان خوب جواب دادند. وحيد بيات‌لو سرمربي جوان ماشين‌سازي هم  مطمئناً آينده درخشاني دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره