نماد آخرین خبر

دردسر بزرگ چوکا پس از صعود به لیگ یک

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
دردسر بزرگ چوکا پس از صعود به لیگ یک

ورزش 3/ پس از صعود دوباره چوکا تالش به رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتبال ايران حالا مديران اين تيم با چالش مهمي مواجه شده‌اند.
يکي از تيم‌هايي که توانست در فصل جاري رقابت‌هاي ليگ دو جواز صعود را به دست آورد و فصل آينده در ليگ يک توپ بزند، چوکا تالش بود؛ تيمي که پيش از اين سابقه بازي در سطح دوم فوتبال ايران را دارد. آن‌ها هفته گذشته نيز توانستند در ديدار فينال ليگ دو مقابل استقلال ملاثاني با يک گل به پيروزي برسند تا محمد نصرتي سرمربي جوان و جديد اين تيم که به تازگي جايگزين فرشاد پيوس شده، بتواند طعم قهرماني را در کنار شاگردان خود بچشد.
اما تالشي‌ها براي حضور در ليگ يک با معضلي بزرگ مواجه هستند؛ چرا که ورزشگاه پورياي ولي تالش که ورزشگاه خانگي چوکا به شمار مي‌رود استانداردهاي لازم براي برگزاري ديدارهاي ليگ يک را ندارد و شايد همين مسئله باعث شود تا اين تيم دور از ورزشگاه خانگي خود مسابقات‌اش را برگزار کند. البته که غيبت هواداران به دليل شيوع ويروس کرونا باعث شده است تا مسئولان باشگاه چوکا فرصت بهتري را براي ترميم ورزشگاه پورياي ولي داشته باشند اما بايد ديد در غياب هواداران آيا اين ورزشگاه براي ميزباني ليگ يک مورد تاييد مسئولان سازمان ليگ قرار مي‌گيرد يا سبزپوشان چوکا بايد دور از خانه فصل جديد ليگ را آغاز کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره