نماد آخرین خبر

بخت بد بنزما!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
بخت بد بنزما!

ورزش 3/ نوئل لوگرا رئيس فدراسيون فوتبال فرانسه پيشبيني کرد که کريم بنزما حداقل تا 2022 پيراهن فرانسه را به تن نخواهد کرد.
کريم بنزما با وجود اينکه بهترين روزهاي دوران فوتبالي خود را در رئال سپري مي‌کند، همچنان به تيم ملي فرانسه دعوت نمي‌شود.
مهاجم طرد شده کهکشاني‌ها پس از دخالت در پرونده اخاذي از «متئو والبوئنا» هم‌تيمي اش در تيم ملي فرانسه در سال 2015 از حضور در تيم ملي اين کشور محروم ماند.
در واقع، اگرچه مهاجم 31 ساله رئال با فرم کنوني خود در صورت دعوت شدن به تيم ملي فرانسه در ترکيب اصلي به کار گرفته خواهد شد اما ديديه دشان همچنان او را ناديده مي‌گيرد.
اين در حالي است که زيدان سال گذشته در پاسخ به پرسشي در خصوص دعوت نشدن ادامه دار بنزما به جمع آبي‌ها، مدعي شد که مهاجم تيمش بهترين بازيکن جهان بوده و استحقاق دعوت شدن مجدد به تيم ملي فرانسه را دارد.
نوئل لوگرا رئيس فدراسيون فوتبال فرانسه که در ابتداي فصل گذشته به خبرنگاران گفته بود دوران حضور بنزما در تيم ملي فرانسه به پايان رسيده است، در پايان فصل گفت که بنزما بهترين فصل دوران بازيگري‌اش را سپري کرد. اظهار نظر او با واکنش تمسخرآميز بنزما روبرو شد.

مهاجم رئال سال گذشته تلاش داشت تا بتواند مجوز حضور در تيم ملي الجزاير را به دست بياورد که در اين امر ناکام ماند.
لوگرا در مصاحبه جديد خود و در مورد بنزما گفت:« بازگشت کريم بنزما به تيم ملي امکانپذير است؟ چه کسي مي تواند رد کند که کريم بازيکن بزرگي است؟ من که نمي توانم و اين را همه دنيا هم مي دانند و به شخصه هميشه به او احترام گذاشته ام. او يک بازيکن و يک انسان استثنايي است ولي بعيد مي دانم ديديه دشان تا زماني که سرمربي فرانسه است از کريم بنزما دعوت کند. دشان تا 2022 سرمربي است و فکر نمي کنم بنزما را تا دو سال ديگر هم در تيم ملي ببينيم.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره