نماد آخرین خبر

توضیحات بازیکن استقلال درباره ترک اردوی آبی‌ها

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
توضیحات بازیکن استقلال درباره ترک اردوی آبی‌ها

ورزش 3/ هافبک – مهاجم استقلال مي‌گويد با هماهنگي مسئولان باشگاه و بعد از صحبت با نامجو مطلق و نصرالله عبداللهي به ايران برگشته است.
 بعد از پايان ديدار استقلال و الاهلي عربستان علي دشتي هافبک اين تيم با ترک اردوي آبي ها همراه با اعضاي تيم شهرخودرو به ايران برگشت. ترک اردوي استقلال توسط علي دشتي حواشي اي را براي اين بازيکن به وجود آورده اما او معتقد است بعد از هماهنگي با مسئولان باشگاه دوحه را ترک کرده است.
دشتي در گفت و گو با خبرنگار ما درباره شرايط خودش بيان کرد:‌ فکر مي‌کنم بايد برخي مسائل را توضيح بدهم تا سوءتفاهم ها از بين برود. واقعيت اين است که از ابتدا اصلا قرار نبود من همراه اعضاي تيم به قطر بروم چون تقريبا کارم براي جدايي از استقلال تمام شده بود. منتهي از باشگاه و آقاي نامجومطلق با من تماس گرفتند و خواستند با توجه به اينکه تيم با کمبود بازيکن مواجه است در دور گروهي همراه استقلال باشم و بعد از آن قراردادم را فسخ کنم. 
وي ادامه داد: با وجود اينکه من حتي تيم بعدي ام را هم انتخاب کرده بودم پذيرفتم در دور گروهي ليگ قهرمانان کنار استقلال باشم. مي‌خواستم کنار تيم باشم تا اگر کمکي از دستم برمي‌آيد انجام بدهم. بعد از آنها دور گروهي تمام شد، طبق قول و قراري که گذاشته بوديم هم اردو را ترک کردم و هيچ مساله ديگري در ميان نيست.
هافبک استقلال درباره اينکه گفته مي‌شود ترک اردو توسط خودش باعث ناراحتي مسئولان استقلال شده،‌ گفت:‌من فکر نمي‌کنم اينطور باشد. چون قبل از ترک اردو با آقاي نامجومطلق و آقاي عبداللهي سرپرست تيم صحبت کردم و گفتم که طبق قول و قرارمان به تهران مي‌روم. البته آنها خواستند که بمانم اما ناراحتي اي در ميان نبود. 
دشتي همچنين گفت: من قبل از اينکه به قطر برويم از مديريت باشگاه نامه رضايتنامه را گرفته بودم و مشکلي براي فسخ قراردادم وجود نداشت. منتهي به خاطر آقامجيد و هواداران استقلال حاضر شدم به قطر بروم. فکر نمي‌کنم هيچ بازيکن ديگري چنين کاري انجام بدهد. من حتي تيم بعدي ام را هم انتخاب کردم و اگر خداي ناکرده در ترکيب استقلال مصدوم مي‌شدم شايد قرارداد بعدي ام نيز به مشکل مي‌خورد اما به خاطر هواداران اين کار را انجام دادم و به قطر رفتم.

وي افزود:‌فردا به باشگاه استقلال مي‌روم تا طبق قول و قرارمان قراردادم را فسخ کنم. براي اينکه قراردادم فسخ شود، حتي از طلب 400 ميليوني ام هم مي‌گذرم.
دشتي در پايان گفت:‌بازهم تاکيد مي‌کنم که هرگز بدون اجازه اردوي استقلال را ترک نکردم و مسئولان را در جريان گذاشته بودم. قول و قرار ما اين بود که بعد از دور گروهي به تهران برگردم و من نيز همين موضوع را اجرا کردم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره