نماد آخرین خبر

ستاره پرسپولیس به دنبال جدایی نیست!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
ستاره پرسپولیس به دنبال جدایی نیست!

ورزش 3/ مدافع مياني پرسپوليس با گلي زودهنگام پايه‌گذار صعود تيمش شد تا ماجراي اختلاف نظرش با مديران باشگاه را هم تحت شعاع قرار دهد.
 تنها ساعاتي مانده به اعزام پرسپوليس به دوحه براي ادامه مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا، شجاع خليل زاده جنجالي ظاهر شده و در گفتگويي که با ورزش سه داشت از اختلاف نظر خود با مديران تيم در خصوص مسائل مالي و قراردادش خبر داد.
خليل زاده با اشاره به موضوع اختلاف مالي با مديران تيم و مذاکراتي که بي نتيجه مانده، از تلاش خود براي ادامه حضور در اين تيم و بي‌توجهي مديران تيم براي ادامه مذاکرات خبر داد. او مدعي شد حضور چند باره‌اش در باشگاه براي مذاکره و تمديد قرارداد نيز بي‌نتيجه مانده و ادامه اين روند را منتهي به جدايي‌اش از تيم دانست.
با اين ادعا همه چيز به بعد از ليگ قهرمانان موکول شد و مديران تيم نيز مدعي شدند در بازگشت تيم از دوحه پاي ميز مذاکره با اين بازيکن و يا مديربرنامه‌اش خواهند نشست. موضوع مربوط به اختلاف مالي قرارداد اين بازيکن نسبت به ديگر بازيکنان و خصوصا بازيکناني است که اين تيم تازه به خدمت گرفته است. جايي که او مدعي است در تيم اصلي شايد کمترين عدد توافقي براي قرارداد، مربوط به اوست.
ادعاي جدايي از پرسپوليس توسط شجاع خليل زاده اما خيلي زود با موضع‌گيري از سوي هواداران مواجه شده است. آنها با هجمه و انتقاد نسبت به مديريت باشگاه خواهان مشخص شدن هر چه زودتر تکليف مدافع مياني موفق خود شده‌اند. بازيکني که اميدوار است با تداوم اين شرايط حتي بتواند طلسم عدم دعوت خود به تيم ملي را بکشند و جزو ليست مدنظر دراگان اسکوچيچ نيز قرار گيرد.
در هفته پاياني مرحله گروهي و در شرايطي که يحيي گل محمدي و شاگردانش با اما و اگر بزرگي براي صعود از اين مرحله مواجه بودند، اين شجاع خليل زاده بود که البته با گل زودهنگام خود آنها را از برزخ به بهشت نزديک کرد. دومين گل شجاع خليل زاده در چهارمين بازي از اين مرحله باعث شده تا در نهايت شاگردان يحيي گل محمدي بتوانند شرايط را براي صعود و صدرنشيني مهيا ببينند و اکنون راهي مرحله بعدي اين رقابت‌ها شده‌اند. اتفاقي که به نظر مي‌رسد باعث تمديد ادامه حضور شجاع خليل زاده در اين تيم نيز شده و ويزاي حضور اين تيم در دوحه را تمديد کرده تا از علاقه و تلاش او براي ادامه حضور در اين تيم خبر دهد.

در شرايطي که مديران تيم حتي براي پرداخت پاداش‌هاي مربوط به تيم نيز دچار مشکل شده‌اند و انتقادات را بيش از گذشته در کنار خود مي‌بينند، جدايي احتمالي شجاع خليل زاده به عنوان يکي از ستاره‌هاي اين تيم مي‌تواند شرايط را سخت‌تر نيز کند. بايد ديد در روزهايي که خليل زاده با گلزني خود در کنار نمايش دفاعي‌اش، در تلاش براي تداوم حضور پرسپوليس در ليگ قهرمانان و صعود آنها به مراحل بعدي است و به طبع آن حضورش در اين تيم را نيز تمديد مي‌کند، مديران باشگاه در بازگشت تيم قادر خواهند بود نظر قطعي او براي باقي ماندن روي قرارداد و چشم پوشي از بند جدايي را جلب کنند يا خير.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره