نماد آخرین خبر

صعود استقلال و پرسپولیس بهترین کادوی تولدم بود

منبع
فارس
بروزرسانی
صعود استقلال و پرسپولیس بهترین کادوی تولدم بود

فارس/ پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از صعود سرخابي‌ها اينقدر خوشحالم که اين پيروزي‌ها براي من بهترين کادوي تولد بود.
علي پروين درباره ديدارهاي استقلال و پرسپوليس در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: من باورم نمي‌شود که تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس با وجود مشکلاتي که داشتند و کمبود بازيکناني که سرمربيان دو تيم به آن اشاره مي‌کردند، بتوانند از مرحله گروهي صعود کنند و وقتي بازي‌هاي خوب آنها را ديدم خيلي خوشحال شدم.
وي افزود: در اين چند روز بابت تولدم پيشکسوتان و بازيکنان زيادي به من تبريک گفتند که از همه آنها ممنونم، اما بهترين کادوي تولد براي من صعود استقلال و پرسپوليس به مرحله بعدي بود. يک خسته نباشيد جانانه به کادر فني و بازيکنان دو تيم مي‌گويم.
پروين تصريح کرد: هميشه تيم‌هاي حوزه خليج فارس براي ما از هر جهت چه فني و چه حاشيه‌اي آزاردهنده بوند و همين که پرسپوليس و استقلال اين تيم‌ها را با اقتدار شکست مي‌دهند، براي ما و مردم بهترين هديه است و بيشتر خوشحال هستيم که آنها توانسته‌اند اين تيم‌ها را شکست دهند.
پيشکسوت سرخ‌پوشان بيان کرد: از مرحله بعدي کار دو مربي سخت‌تر مي‌شود چون بازي‌ها تک‌حذفي است و تيم‌ها قدرتمندتر از مرحله گروهي ظاهر مي‌شوند. هم استقلال و هم پرسپوليس در دو بازي آخر نمايش خوبي از خود به جاي گذاشتند که نشان مي‌دهد بازيکنان دو تيم دستورات مربيان خود را به خوبي پياده کردند. از اين مرحله بازيکنان بايد حواسشان را بيشتر جمع کنند.
وي خاطرنشان کرد: من هميشه در اين چند سال اخير تأکيد کرده‌ام هر چقدر پرسپوليس و استقلال قوي‌تر باشند تيم ملي قوي‌تري هم خواهيم داشت و خوشحالم که استقلال و پرسپوليس در شرايط خوبي به سر مي‌برند و مردم بدانند که اين نويد يک تيم ملي قوي است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره