نماد آخرین خبر

حضور بی‌وقفه استقلالی‌ها در لایو ماشاریبوف

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
حضور بی‌وقفه استقلالی‌ها در لایو ماشاریبوف

ورزش 3/ ستاره تيم فوتبال پاختاکور حريف فرداي استقلال امروز در لايو اينستاگرام به سوالات هوادارانش پاسخ داد تا ثابت کند از روحيه بالايي برخوردار است.
 نام جلال‌الدين ماشاريبوف هافبک خلاق پاختاکور چندان هم براي استقلالي‌ها نام ناآشنايي نيست، چراکه در مقطعي در دوران هدايت استقلال توسط عليرضا منصوريان و شفر او قصد پيوستن به استقلال را داشت و آن زمان حتي گفته مي‌شد کارش براي پيوستن به استقلال تمام‌شده تا جايي که هواداران استقلال به صفحه شخصي‌اش در اينستاگرام رفتند و به او بابت حضورش در استقلال تبريک گفتند اما درنهايت اين انتقال انجام شد تا ماشاريبف در پاختاکور ماندگار شود و عطاي حضور در استقلال را در به لقايش ببخشد.
آن زمان درخشش سرور جبارف در استقلال باعث شده بود تا استقلالي‌ها خواهان حضور يک بازيکن ازبکستاني ديگر شوند و اين در حالي است او خودش در چند نوبت با انتشار چند استوري نشان مي‌داد ديگر کار براي پيستونش به استقلال ديگر تمام است اما اين انتقال هرگز صورت نپذيرفت تا او فردا بالباس پاختاکور رودرروي استقلالي‌ها قرار بگيرد.
حالا اين بازيکن ازبکستاني فردا درحالي‌که در مرحله يک شانزدهم نهايي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا بايد به مصاف استقلال برود، ساعتي پيش يک لايو طولاني‌مدت را با لباس پاختاکور براي هوادارانش گذاشته است و درحالي‌که با آهنگ‌هاي شاد ازبکي همخواني مي‌کرد به ابراز احساسات هوادارانش پاسخ مي‌داد. اين در حالي است که هواداران استقلال هم در اين لايو طولاني مدت او حضور داشتند و هرچند دقيقه يک‌بار قدرت استقلال را به رخ او مي‌کشيدند و اصطلاحاً براي او کُرکري مي‌خواندند.
ماشاريبوف که ارتباط بسيار خوبي با شبکه‌هاي اجتماعي مخصوصاً اينستاگرام دارد با اصرار هواداران مجبور شد تا چندنفري را در لايو خودش شرکت دهد و به سوالات آن‌ها پاسخ دهد تا ثابت کند از روحيه بسيار خوبي در آستانه اين ديدار حساس برخورداراست.
 گفتني است ديدار استقلال و پاختاکور فردا (شنبه) رأس ساعت 21:15 به‌وقت‌تهران در ورزشگاه زيباي الجنوب شهر دوحه، استاديوم اختصاصي باشگاه الوکره قطر به مصاف هم بروند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره