ورزش 3/ هافبک وسط استقلال با حضور در ترکيب اين تيم نقش زيادي در موفقيت ها دارد.
علي کريمي يکي از بازيکنان استقلال است که قراردادش به پايان رسيده و هنوز اقدامي براي تمديد آن صورت نگرفته است. کريمي با وجود اينکه رسما اعلام کرده مي‌خواهد فوتبالش را در خارج از ايران دنبال کند اما به خاطر شرايط حساس آبي ها در ليگ قهرمانان تصميم گرفت به قطر برود و در مسابقات آسيايي کنار تيمش باشد.
حضور کريمي در ترکيب استقلال همواره تاثيرگذار بوده و در بازي گذشته مقابل الاهلي عربستان نيز اين موضوع نمود خاصي داشت. ستاره خط هافبک آبي‌ها حالا به شرايطي مطلوب رسيده و مشخص است که استقلال بدون حضور او در ميانه ميدان يک با يک نقص بزرگ مواجه مي‌شود.
از اين رو کريمي حالا به عصاي دست مجيدنامجومطلق در خط هافبک استقلال تبديل شده است. نامجومطلق که خودش در دوران بازي يکي از هافبک هاي تاثيرگذار و تکنيکي استقلال محسوب مي‌شد، حالا قدر علي کريمي را در ترکيب تيمش بيشتر مي‌داند. از اين رو او حساب ويژه‌اي براي مسابقه با پاختاکور و ديدارهاي بعدي در صورت صعودروي کريمي باز کرده است.
سرمربي استقلال اميد دارد در بازي فردا مقابل نماينده ازبکستان هم از پاس هاي دقيق و ارسال هاي بي نظير کريمي سود ببرد و موفقيت جديدي براي تيمش به ثبت برسد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد