نماد آخرین خبر

انتقاد شدید ستاره سابق بارسلونا از مدیران باشگاه

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
انتقاد شدید ستاره سابق بارسلونا از مدیران باشگاه

ورزش 3/ سسک فابرگاس، هافبک سابق بارسلونا نسبت به شرايط فعلي اين باشگاه ابراز ناراحتي کرد.
نحوه جدايي لوييس سوارز، مهاجم اوروگوئه اي از بارسلونا واکنش بسياري را برانگيخت و منتقدان معتقد بودند مي شد به شکل بهتري با سومين گلزن برتر تاريخ بارسلونا وداع کرد. سسک فابرگاس تغيير نسبل در اين باشگاه را اجتناب ناپذير توصيف کرد، اما مدعي شد بايد به گونه اي ديگر با بازيکناني مانند لوييس سوارز خداحافظي کرد.
سسک فابرگاس گفت: من درک مي کنم که اين اتفاقات بالاخره بايد رخ مي داد. ما بازيکنان نسل 86 و 87 هستيم و سن مان بيشتر شده، ما تقريبا در يک ميانگين سني قرار داريم و بارسا امروز به بازيکنان بزرگ نياز دارد. اما مي توان به گونه ديگري وداع کرد. ما در مورد بازيکناني صحبت مي کنيم که جان خود را براي بارسا داده، تبديل به افسانه هاي باشگاه شده و عناوين زيادي به دست آورده اند. خصوصا از نظر برخورد و احترام به بازيکنان مي توان به شکلي متفاوت عمل کرد.
من ناراحت هستم زيرا آنها دوستان من هستند، مي دانم که آنها بارسلونا را دوست دارند و فوتبال تنها چيزي نيست که ما در زمين مي بينيم و موارد زيادي ديگر نيز وجود دارد. اين لحظات سختي براي باشگاه است و من معتقدم که در طي چند ماه آتي و با توجه به در پيش بودن انتخابات رياست بارسا بسياري از موارد تغيير خواهد کرد. و ما اميدواريم که همه چيز بهتر شود و باشگاه در بهترين حالت قرار گيرد، لين همان چيزي است که همه ما مي خواهيم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره