ورزش 3/ ادوارد مندي، دروازه بان 28 ساله و جديد چلسي فاش کرد از بچگي هوادار اين تيم بوده است.
عملکرد ضعيف کپا آريزابالاگا، دروازه بان جوان و اسپانيايي چلسي باعث شد اين باشگاه ديروز براي انتقال پنج ساله ادواردو مندي، دروازه بان تيم رن فرانسه با اين باشگاه به توافق برسد. مندي مدعي شد هر بازيکني در جهان علاقمند است براي تيمي مانند چلسي به ميدان برود و او از سال 2003 و زمانيکه تقريبا 12 ساله بوده لباس چلسي را خريده و به اين باشگاه علاقمند بوده است.
ادواردو مندي گفت: "بله، من از بچگي طرفدار چلسي بودم و من اين باشگاه را دوست داشتم. هنگامي که 12 ساله بودم، در لباس باشگاهي که در گذشته که در آن بازي مي کردم فرصت پيدا کردم به برايتون رفته و مسابقه اي را تماشا کنم. در آن مقطع فکر مي کردم فوتبال انگليس شگفت انگيز است.
ما به مغازه اي رفتيم و من پيراهن چلسي را ديدم، فکر مي کنم اين خاطره مربوط به سال 2003 بود که کلوديو رانيري هدايت چلسي را بر عهده داشت و من آن پيراهن را خريدم. پس من هميشه باشگاه چلسي را دوست داشته ام.
من به اتقال به چلسي افتخار مي کنم وقتي باشگاهي مانند چلسي به شما علاقه مند است، اين بدان معناست که شما در بازي هايتان کار بزرگي انجام داده ايد. همه مي دانند که چلسي يکي از بزرگترين باشگاههاي جهان است و همه دوست دارند در اين تيم بازي کنند، اما اين شانس نصيب هر بازيکني نمي شود."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد