نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

استقلال در خون و رگ‌های ما است

منبع
فارس
بروزرسانی
استقلال در خون و رگ‌های ما است

فارس/ مديرعامل باشگاه استقلال گفت: با توجه به انگيزه بالاي بازيکنان و انرژي مثبتي که در تيم وجود دارد اميدوارم تيم مقابل پاختاکور بدرخشد.
احمد سعادتمند مديرعامل باشگاه استقلال ضمن تبريک پيروزي استقلال مقابل الاهلي عربستان اظهار داشت: خوشحالم که بعد از مدت‌ها هواداران استقلال شادمان شدند و اين پيروزي را به هواداران ميليوني استقلال تبريک مي‌گويم.
وي افزود: خوشحالم که کادر فني، بازيکنان، سرپرست و ... يک دستي داريم و همه مي‌دانند پرافتخارترين باشگاه کشور در آسيا هستيم. اميدوارم با وجود همه کاستي‌ها مجددا در بازي فرداشب با تيم فيزيکي پاختاکور سربلند بيرون بياييم و دل مردم را شاد کنيم. شک ندارم با توجه به اينکه از نزديک کنار کادرفني و بازيکنان هستم و امروز با سرمربي تيم صحبت داشتم، مشخص شد که انگيزه‌ها بالا است و اميدوارم که بدرخشيم و اين دور از دسترس نيست و با دعاي خير هواداران به اين مهم خواهيم رسيد.
سعادتمند در پاسخ به اين سوال که ديدار استقلال با الاهلي را از روي سکوها ديديد و حال و هواي شما پس از هر گل تيم چطور بود، گفت: ما در واقع يک هوادار هستيم. همانطور که هواداران در سراسر دنيا با هر گل استقلال شاد مي‌شدند، ما هم مجبور بوديم اين شادي را بروز دهيم. باشگاه استقلال در خون و رگ‌هاي ما است و با هر گل و زيبايي بازي باعث شد ما در پوست خودمان نگنجيم و ناخودآگاه ابراز احساسات خودمان را نشان مي‌داديم. اين خوشحالي، شادي ذاتي است و اميدوارم اين ابراز احساسات تداوم داشته باشد و از همه مهم‌تر شادي قلب هواداران است.
وي در پاسخ به اين سوال که جو تيم پس از بازي با الاهلي مثبت است و آيا در ديدار مقابل پاختاکور هم اين شرايط ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: خوشبختانه همه شرايطي که براي يک تيم حرفه‌اي نياز است، فراهم کرده‌ايم. ما در هتلي هستيم که انحصارا فقط باشگاه استقلال در آن قرار دارد. اميدوارم با شرايط موجود فراهم شده و انگيزه‌اي که در بازيکنان مي‌بينم اميدوارم موفقيت‌ها پي در پي باشد.
سعادتمند خاطرنشان کرد: از هواداران مي‌خواهم، با همان نفس گرم و انرژي مثبت و دعاي خير خود، استقلال را حمايت کنند. ما باشگاه استقلال هستيم و با قدمت فراوان و شک ندارم با کمک هواداران خود روزهاي بسيار خوبي در انتظار ما خواهد بود و اين روزها دور نخواهد بود و به زودي روزهاي خوبي براي باشگاه استقلال شاهد خواهيم بود. پس از اتمام ليگ قهرمانان آسيا که اميدواريم بزودي از آن برنگرديم و نتايج خوب را پشت سر هم بگيريم و پس از ليگ قهرمانان آسيا حرف‌هاي زيادي خواهم داشت که ارائه مي‌کنم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره