نماد آخرین خبر

سوال مهم در آستانه بازى حساس استقلال

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
سوال مهم در آستانه بازى حساس استقلال

آخرين خبر/ استقلال فردا شب در ديدارى حساس و نفس گير بايد در مرحله يک هشتم نهايى ليگ قهرمانان آسيا برابر پاختاکور ازبکستان به ميدان برود.
به گزارش فوتبالى، استقلال در رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا کار را با فرهاد مجيدى آغار کرد و حالا سکان هدايت آبى ها در دستان مجيد نامجومطلق قرار دارد.
نامجو مطلق بعد از تساوى برابر الشرطه عراق براى صعود از گروهش بايد در بازى آخر الاهلى عربستان را شکست مى داد، از اين رو نامجو مطلق در اقدامى قابل ستايش از سه مهاجم تاثير گذار استقلال يعنى شيخ دياباته، مهدى قايدى و ارسلان مطهرى به صورت همزمان در ترکيب استقلال برابر الاهلى استفاده کرد و نتيجه اين اقدام کسب پيروزى ٣-٠ برابر الاهلى بود.
نامجو مطلق که در بازى برابر الشرطه در نيمه اول از سيستم ٢-٤-٤ استفاده کرد وقتى ديد استقلال از رقيب عقب افتاده در نيمه دوم مطهرى را وارد زمين کرد تا استقلال از سه مهاجم به صورت همزمان در ترکيب استفاد کند. ماحصل اين تصميم نامجومطلق زدن گل تساوى برابر الشرطه بود. در بازى برابر الاهلى نامجومطلق اين نقشه را از ابتدا ترسيم کرد و استقلال از سيستم ٢-٤-٤ به سيستم٣-٣-٤ تغيير سبک داد تا توان هجومى استقلال بيشتر از حد تصور بالا برود.
حالا سوال مهم در آستانه بازى حساس برابر پاختاکور اين است که آيا نامجومطلق بازهم از سيستم٣-٣-٤ استفاده مى کند يا مجدد از سيستم٢-٤-٤ استفاده مى کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره