نماد آخرین خبر

کامنت مدافع برزیلی پای پست جنجالی لئو مسی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
کامنت مدافع برزیلی پای پست جنجالی لئو مسی

ورزش 3/ به نظر مي رسد داغ دل دني آلوس، مدافع سابق و برزيلي بارسلونا نيز سر موضوع جدايي لوييس سوارز تازه شده است.
رونالد کومان، سرمربي جديد بارسلونا در همان بدو ورود به رختکن اين تيم اعلام کرد نيازي به لوييس سوارز، مهاجم 34 ساله اين باشگاه ندارد و نام اين مهاجم اوروگوئه اي را در ليست فروش قرار داد.
بعد از کش و قوس هاي فراوان، در نهايت لوييس سوارز دو روز قبل براي انتقال به اتلتيکومادريد با اين باشگاه به توافق رسيد. اما بسياري از جمله ليونل مسي معتقدند باشگاه بارسلونا رفتار مناسبي با سومين گلزن تاريخ خود نشان نداد و مسي امروز با انتشار پستي جنجالي به اين موضوع اشاره کرد. دني آلوس، مدافع سابق و برزيلي بارسلونا نيز نظرات مسي را تاييد کرده و مدعي شد اين رفتارهاي مديران بارسا شرايط را در اين سالها براي بازيکنان اين تيم دشوار ساخته است.
دني آلوس در پاسخ به پست ليونل مسي نوشت: "متاسفانه اين داستاني حقيقي است است که براي سالهاست ادامه دارد و فقط هر سال يک بار ديگر تاييد مي شود. مسئله معطوف به برد يا باخت نيست و ما کاملا اين موضوع را مي دانيم. همه چيز به نحوه برخورد و احترام گذاشتن بازمي گردد و مديران بارسلونا چيزي از اين موضوع انگار نمي دانند. اين رفتار کار را براي بازيکناني که در اين باشگاه عضويت دارند دشوار مي سازد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره