نماد آخرین خبر

ابتلای بازیکنان تیم عربستانی به کرونا تکذیب شد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
ابتلای بازیکنان تیم عربستانی به کرونا تکذیب شد

ورزش 3/ يک رسانه عربي اعلام مي کند که هيچ بازيکني در تيم النصر به ويروس کرونا مبتلا نشده است.
در شبکه هاي اجتماعي عرب زبان اخباري منتشر شد مبني بر اينکه تعدادي از اعضاي تيم النصر عربستان در قطر به ويروس کرونا آلوده شده اند و به همين دليل اين افراد در دو ديدار آخر مقابل السد و العين غايب بوده اند.
وب سايت معتبر و عرب زبان کوورا در خبري اعلام کرده است که براي تأييد صحت و سقم اين شايعات با يکي از اعضاي تيم النصر تماس برقرار کرده تا خبر آلودگي برخي از بازيکنان النصر به کرونا را پرس و جو کند.
اين منبع آگاه در تيم النصر گفته است: با از سرگيري رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا در قطر، کنفدراسيون فوتبال آسيا به طور دوره اي از همه باشگاه هاي شرکت کننده در ليگ قهرمانان AFC تست کرونا مي گيرد.
وي ادامه داد: الحمدلله از زمان ورود ما تا آخرين آزمايشاتي اي که از بازيکنان النصر گرفته شد، هيچ نمونه مثبتي در بين اعضاي تيم وجود نداشته است.
وي خاطرنشان کرد: عدم حضور برخي از بازيکنان در مسابقه گذشته، به دليل ديدگاه مربي روي ويتوريا بود تا به آنها استراحت دهد و فرصت حضور براي ديگر بازيکنان را فراهم کند.

وي تأکيد کرد: افرادي هستند که نمي خواهند النصر در اين رقابت ها به موفقيت برسد. اميدوارم هواداران فوتبال در سراسر جهان که اين مسابقات را پيگيري مي کنند، به اين شايعات بي اساس توجه نکنند.
اين منبع توضيح داد: ما همه اخبار را از طريق حساب هاي رسمي باشگاه در ميان مي گذاريم و مسئله اي رخ دهد، آن را با هواداران در ميان مي گذاريم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره