نماد آخرین خبر

رسول‌پناه: سوتفاهم‌ با قطری‌ها برطرف شد

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
رسول‌پناه: سوتفاهم‌ با قطری‌ها برطرف شد

آخرين خبر/ مهدي رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپوليس با اشاره به سوءتفاهم‌هايي که مانع از سفر او براي اضافه شدن به اردوي پرسپوليس در قطر شده بود، از رفع مشکلات با مساعدت دولت قطر خبر داد.
به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، در حالي که قرار بود مهدي رسول‌پناه با پرواز چهارشنبه شب به دوحه پرواز کند اما وضع قوانين جديد در خصوص پروتکل‌هاي بهداشتي در کشور قطر مانع اين سفر شد.
سرپرست باشگاه پرسپوليس در اين رابطه گفت: هدف من اين بود که با رفتن به قطر هم به اردوي تيم ملحق شوم و هم به اعضاي تيم بابت تلاش‌هاي‌شان خدا قوت بگويم و البته قدرداني مالي کوچکي نيز از آنها داشته باشم. در ضمن قصد داشتم از امير محترم کشور قطر و دولت اين کشور نيز بابت ميزباني مسابقات ليگ قهرمانان آسيا در اين شرايط سخت ناشي از بحران جهاني کرونا تشکر و قدرداني کنم.
وي ادامه داد: اما متاسفانه مشکلاتي در فرودگاه ايجاد شد که به بروز سوء تفاهم انجاميد و در نهايت سفر بنده به قطر امکانپذير نشد. با صحبت‌هاي انجام شده در يکي دو روز اخير اين مشکلات با مساعدت مقامات قطري حل شد و سوء تفاهم به وجود آمده نيز برطرف گرديد.
رسول‌پناه در پايان خاطرنشان کرد: خوشبختانه نمايش مقتدرانه پرسپوليس در بازي مقابل الشارجه و بردي که با درايت کادر فني و هوشمندي و تعصب بي نظير بازيکنان تيم رقم خورد، صعود پرسپوليس و ادامه حضور تيم در قطر را رقم زد. ضمن آرزوي موفقيت در مراحل بعدي براي تيم محبوب پرسپوليس، به نمايندگي از باشگاه از ميزباني کشور قطر تشکر مي‌کنم و براي آنها در راه ميزباني جام جهاني ۲۰۲۲ نيز آرزوي موفقيت دارم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره