نماد آخرین خبر

کی‌روش: نمی‌گذارند یک ثانیه استراحت کنیم!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
کی‌روش: نمی‌گذارند یک ثانیه استراحت کنیم!

ورزش 3/ کارلوس کي روش، سرمربي تيم ملي کلمبيا مدعي شد رقباي اين تيم شرايط را براي کلمبيا دشوار خواهند ساخت.
 بعد از نزديک به يک سال دوباره اردوي تيم ملي کلمبيا زير نظر کارلوس کي روش تشکيل مي شود و اين تيم در ماه اوکتبر دو مسابقه برابر ونزوئلا و شيلي خواهد داشت. کارلوس کي روش در مصاحبه اي نسبت به بازگشت خامي رودريگز و رادامل فالکائو به ميادين ابراز خوشحالي کرده و هدف اول تيمش را صعود به جام جهاني قطر توصيف کرد
کارلوس کي روش گفت: "خبر خوب براي ما بازگشت خامس به جايگاه خود در فوتبال، قرار گرفتن در ترکيب رقابت منظم و همچنين بازگشت کاپيتان ما رادامل فالکائو به زمين خواهد بود.
بازگشت به عرصه ملي پس از تقريبا يک سال؟ اين روند خيلي طولاني شد، اما اين تصميمي بود که همه انتظارش را داشتيم و با رضايت از آن استقبال کرديم. ما بر اين باوريم که اين يک تصميم درست در رابطه با مبارزه با تمام عوامل خطرناک بود و همه متخصصان با هماهنگي با مقامات ورزشي و بهداشتي آن را عملي کردند. بياييد با صراحت صحبت کنيم، مطلقا هيچ چيز نمي تواند جاي تمرين، آماده سازي و رقابت را بگيرد و تمرينات و مسابقات است که سرنوشت را رقم مي زند. تيمهايي که از سرمايه و تجربه برخوردار هستند مزيت بيشتري دارند.
ما متمرکزيم و روي چهار سطح کار مي کنيم. اول به دنبال حفظ و حصول اطمينان از وجود يک رابطه سيستماتيک بين همه بازيکنان و مربيان هستيم. دوم هميشه به صورت مجازي با همه بازيکنان در ارتباط هستيم. ثالثا بيشتر توجه و تلاش خود را بر روي نوسازي و تجديد افکار تيمي متمرکز مي کنيم. در ادامه نيز بايد بگويم بخش فني تيم ملي کلمبيا در جستجوي پيشرفته ترين راه حل هاي فني و بهداشتي براي آماده کردن تيم ملي است.
دعوت از بازيکنان جديد در اين دوره بسيار غيرمعمول خواهد بود. من هميشه چهار معيار را در نظر مي گيرم؛ کيفيت و استعداد بازيکن، تجربه و سابقه فرد در تيم ملي، شخصيت و فرم فعلي بازيکنان. متاسفانه معيار چهارم براي دعوت از بازيکنان براي بازي هاي اکتبر معنايي ندارد. ما بايد تصميمات خود را بر اساس اعتماد به بازيکنان بگيريم. من فکر مي کنم همه درک خواهند کرد که پس از يک وقفه طولاني و با وجود تمام سناريوهاي جديد، ما مجبور به استفاده از معيارهاي تصميم گيري ويژه هستيم.

بدون شک آخرين عملکرد ما چه در مسابقات تدارکاتي و چه در کوپا آمريکا به ما تضمين مي دهد که در سطح خوبي هستيم و در مسير مناسبي قرار داريم. مي دانيم در حال و آينده مي توانيم روي بازيکنان جوان حساب کنيم.
بزرگترين رقباي ما يعني برزيل و آرژانتين همچنان به پيشرفت و تکامل ادامه مي دهند. رقباي ما در مقدماتي شامل شيلي، اروگوئه، اکوادور، پرو، ونزوئلا، پاراگوئه و بوليوي اجازه نمي دهند ما يک ثانيه استراحت کنيم. براي پيروز شدن چه بايد بکنيم؟ ما نمي توانيم با تکيه بر آنچه که در گذشته انجام داده ايم آرام بگيريم و اين کافي نيست.
مي خواهم براي همه آرزوي سلامتي کنم و اميدوارم که خيلي زود بتوانيم زندگي عادي خود را از سر بگيريم. در آخر از همه هواداران تيم ملي کلمبيا که متاسفانه نمي توانند در ورزشگاه بارانکيلا کنار ما باشند تشکر کنم. با اتحاد و با قدرت پيراهن شماره 12 هواداران کلمبيايي، به اولين هدف خود که صعود به قطر است خواهيم رسيد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره