نماد آخرین خبر

آمار رقیب پرسپولیس در 6 بازی مرحله گروهی

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
آمار رقیب پرسپولیس در 6 بازی مرحله گروهی

آخرين خبر/ پرسپوليس به عنوان تيم صدر نشين موفق شد از گروه C مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا صعود کند تا در مرحله يک هشتم نهايي برابر السد تيم دوم گروه D ديدار کند.
به گزارش فوتبالي، پرسپوليس ديشب موفق شد در آخرين بازي مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا در يک بازي تهاجمي موفق شد شارجه امارات را با نتيجه 4-0 در هم بکوبد و يکشنبه از ساعت17:10 به مصاف السدي مي رود که در آخرين بازي مرحله گروهي با نتيجه 2-1 برابر سپاهان، يکي از نماينده هاي ايران شکست خورد.
السد که هدايت آن را ژاوي بازيکن نامدار فوتبال جهان در اختيار دارد بازيکنان تهاجمي خوبي در اختيار دارد که بغداد بونجاح، اکرم عفيف، تاباتا و سانتي کازورلا تعدادي از آنها هستند .
نماينده کشور قطر با در اختيار داشتن عناصر تهاجمي مناسب در فاز حمله موفق شد با 14 گل زده بهترين عملکرد را در بين تيم هاي حاضر در ليگ قهرمانان آسيا در مرحله گروهي داشته باشد.
السد با 14 گل زده و 8 گل خورده در برابر پرسپوليسي به ميدان مي رود که آمار 8 گل زده و 5گل خورده را در مرحله گروهي به نام خود ثبت کرده است.
السد در 6 بازي مرحله گروهي 2 برد، 3 مساوي و يک باخت و با کسب 9 امتياز توانست راهي مرحله يک هشتم شود؛ پرسپوليس هم با 3برد، يک مساوي و 2 باخت و کسب 10 امتياز جواز حضور در اين مرحله را گرفت.

 بايد ديد در تقابل روز يکشنبه اين دو تيم، مدافعان پرسپوليس مي توانند مهاجمان سرعتي و فرصت طلب السد را کنترل کنند تا مهاجمان قرمز پوشان ايران خط دفاع و دروازه بان السد را تسليم کنند يا خير.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره