نماد آخرین خبر

آقایان زامبی بی‌خیال!

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
آقایان زامبی بی‌خیال!

خبرآنلاين/ تصادف شديد امير حسين صادقي کاپيتان سابق استقلال و حمله يک‌سري هوادارنما به اين بازيکن.در دنياي عجيبي داريم زندگي مي‌کنيم.دنيايي که نفرت پراکني در آن حرف اول را مي‌زند.
انتشار تصاويري از تصادف شديد امير حسين صادقي کاپيتان سابق استقلال در فضاي مجازي.ظاهرا او با موتور بوده که تصادف شديدي مي کند،طوري که بايد انگشت او را پيوند بزنند و ...حتي آرش برهاني از مردم خواسته تا براي صادقي دعا کنند.
صادقي قبل از بازي پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا و براي کل کل هاي با پرسپوليسي ها يک استوري گذاشت و از اين گفت که يک سري تيم ها هفت امتياز دارند و هنوز صعود نکرده اند اما استقلال با 5 امتياز راهي مرحله بعد شده است.اميرحسين در مقاطع مختلفي از اين کري ها خوانده است که نمي شود خرده اي به آن گرفت.بالاخره فوتبال با همين کري هايش است که زيباست،حتي اگر از جانب بازيکنان سابق يک تيم باشد.
پس از اين تصادف اما زامبي ها و آنهايي که حالا شده اند رهبر فکري در فضاي مجازي،عکس هاي صادقي را منتشر و زيرش نوشته اند"چوب خدا صدا ندارد".کدام چوب؟چون صادقي آمده و با پرسپوليسي ها کل کل کرده بايد برايش آرزوي مرگ کرد؟اصلا خداي ناکرده اگر هر اتفاق ديگري افتاده بود باز از همين ادبيات استفاده مي کرديد و خدا را شاکر بوديد؟
آقايان زامبي اينجا فوتبال است و بحث ها،کل کل ها و تنش هايش همه فوتبالي.هنوز هم باور نمي کنم که يک سري کانال ها در فضاي مجازي براي اين اتفاق خوشحالند و با کنايه خطاب به صادقي مي گويند اين چوب خدا بود که به دليل کل کل با پرسپوليس خوردي و صدا نداشت.
بگذاريم فوتبال راه خودش را برود.اجازه بدهيم کل کل ها باقي بماند و بياييد هميشه در حق هم دعا کنيم تا سلامت باشيم،حتي اگر در اوج رقابت بوديم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره