نماد آخرین خبر

سلفی خونین امیرحسین صادقی؛ آخر چرا؟

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
سلفی خونین امیرحسین صادقی؛ آخر چرا؟

خبرآنلاين/ اميرحسين صادقي پيشکسوت باشگاه استقلال دچار سانحه رانندگي و راهي بيمارستان شد.
اگرچه سلفي پديده اي جهاني است، اما حقيقت آن است که در بعضي نقاط دنيا آمار گرفتن سلفي بيشتر است. همچنين روانشناسان معتقدند گرفتن سلفي مي تواند تبديل به عادتي خطرناک شود.
تحقيقات نشان داده ميان شکل سلفي‌ها و ويژگي‌هاي خاصي در شخصيت افراد ارتباط ويژه اي وجود دارد. آنقدر پديده سلفي در زندگي انسانها وارد شده و نقش مهمي ايجاد کرده که اين روزها عادت کرده ايم تمام لحظات مان را با سلفي ثبت کنيم. چه خوشي، چه غم، حتي پس از حادثه...
يکي از سلفي هايي که امشب در فضاي مجازي و خبري ايران مخابره شد، تصويري از صورت خونين اميرحسين صادقي کاپيتان اسبق استقلال بود.ظاهرا صادقي بعد از تصادف با موتور؛ از خودش سلفي گرفته و اين عکس را براي دوستانش فرستاده است. اين سلفي در حالي گرفته شده که صادقي با چهره اي خونين نقش بر زمين شده،در اين تصادف انگشتش را از دست داده و فردا بايد براي پيوند انگشتش به اتاق عمل برود.
نمي دانيم در آن لحظه چه بر صادقي گدشته که دست به چنين عملي زده اما اين اتفاق مي تواند چهره جامعه اي را نشان دهد که در سخت ترين شرايط هم دست از گرفتن سلفي بر نمي دارند و اولويت براي شان چيز ديگري است!
اميدواريم کاپيتان و مدافع با اخلاق باشگاه استقلال هرچه زودتر سلامتي اش را به دست آورد و به زندگي عادي خود برگردد و اين بار در صحت و سلامت کامل و از لحظات خوشي اش سلفي بگيرد!


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره