نماد آخرین خبر

حامد لک در جمع بهترین‌ها

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
حامد لک در جمع بهترین‌ها

خبر ورزشي/ حامد لک با پيراهن پرسپوليس تا به اينجاي کار در ليگ قهرمانان آسيا درخشش قابل توجهي داشته است.
 پرسپوليسي‌ها با برد پرگل مقابل الشارجه در مرحله گروهي، راهي يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا شدند و در اين مرحله بايد با السد با مربيگري ژاوي بازي کنند. اما آنچه در چند بازي اخير سرخ‌ها بسيار به چشم مي‌آيد درخشش حامد لک است، او در هر ۴ بازي گذشته با پيراهن پرسپوليس به عنوان دروازه‌باني که به تازگي اين پيراهن را تصاحب کرده عملکرد فوق العاده‌اي داشته است.
در واقع نقش لک در برد‌هاي اخير پرسپوليس در آسيا و صعود به يک هشتم نهايي، انکار ناپذير است. در ۳۶۰ دقيقه‌اي که اين دروازه‌بان درون دروازه پرسپوليس قرار گرفته تنها يک گل آن هم از روي نقطه پنالتي دريافت کرده؛ در حالي که اغلب کارشناسان داوري، پنالتي الدحيل قطر را اشتباهي از سوي داور سريلانکايي مي‌دانند.
لک در ديدار مقابل شارجه هم عملکرد بسيار خوبي داشت و دروازه پرسپوليس را نجات داد، او در دقيقه ۲۹ يک موقعيت مسلم گلزني را از ويلتون ستاره شارجه گرفت تا باز به تساوي يک بر يک کشيده نشود و در ادامه هم سرخ‌ها با يک برد پرگل زمين مسابقه را ترک کنند.
حال جدال حامد لک و مدافعان پرسپوليس با ستاره‌هاي السد و به خصوص بغداد بونجاح مي‌تواند در نوع خود قابل توجه باشد. از طرف ديگر حامد لک با ثبت ۳ کلين‌شيت يکي از بهترين دروازه‌بانان ليگ قهرمانان آسياست. حالا لک در کنار عبدالله المعيوف (دروازه‌بان الهلال عربستان)، الدور سينوف (دروازه‌بان پاختاکور)، ماجد ناصر (دروازه‌بان الشباب الاهلي) و کاسيو (دروازه‌بان التعاون) با ثبت ۳ کلين‌شيت بهترين عملکرد را در ليگ قهرمانان آسيا ۲۰۲۰ داشته است.
به لحاظ تيمي، اما پاختاکور با ۴ کلين‌شيت، بهترين تيم آسياست و پرسپوليس با ۳ کلين شيت در کنار ۳ تيم ديگر در رده دوم ليگ قهرمانان آسياست.



ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره