نماد آخرین خبر

واکنش مدافع میلان به بیماری زلاتان

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
واکنش مدافع میلان به بیماری زلاتان

آخرين خبر/ زلاتان ابراهيموويچ به کرونا مبتلا شده است. تست کروناي اين بازيکن به تازگي مثبت اعلام شده و او به قرنطينه رفته و از جمع بازيکنان ميلان جدا شده است. ستاره سوئدي که در ژانويه‌ي گذشته از ليگ آمريکا راهي ميلان شده بود در اين تيم عملکرد خوبي داشت و پس از آن قراردادش را با روسونري ها تمديد کرد.
به گزارش فوتبالي، زلاتان ابراهيموويچ پس از عملکرد خوبي که در فصل گذشته داشت، قراردادش را به مدت يک فصل ديگر با ميلان تمديد کرد. زلاتان در دو بازي اول ميلان در اين فصل درخشيد و در هفته‌ي اول سري آ هم دبل کرد و خود را با بنجامين باتن مقايسه کرد. زلاتان حتي پس از اينکه متوجه شد به کرونا مبتلا شده باز هم نگاهي بالا به پايين به اين قضيه داشت و گفت که ويروس کرونا جرئت زيادي داشته تا او را به چالش بکشد. بازيکنان زيادي در ليگ ايتاليا به کرونا مبتلا شده و بهبود يافته‌اند و بايد ديد که شرايط زلاتان تا چه زماني به روال عادي خود باز ميگردد و او از شر اين بيماري خلاص مي‌شود.
سيمون کياير، مدافع ميلان در واکنش به بيماري زلاتان گفت:" اين جهاني است که ما در آن زندگي مي کنيم. بياييد فقط به بازي هاي پيش رو فکر کنيم و اينطور پيش برويم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره