نماد آخرین خبر

قدر ستاره‌های استقلال را بدانید!

منبع
ميزان
بروزرسانی
قدر ستاره‌های استقلال را بدانید!

ميزان/ رضا عنايتي، پيشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال در مرحله بعدي با هر تيمي بازي داشت، رقابت سختي را تجربه مي‌کرد حتي اگر رقيبش الهلال عربستان بود.
رضا عنايتي در خصوص ديدار استقلال مقابل الاهلي عربستان اظهار داشت: بعد از مدت‌ها که شاهد بازي‌هاي خوبي از استقلال نبوديم، بازي زيبايي را از اين تيم ديديم. به عنوان يک استقلالي، خوشحالم که از اين مرحله صعود کرديم. اين تيم مقابل الاهلي هيچ شانس و موقيعتي به تيم حريف نداد و با ارائه يک بازي هجومي و تماشاگرپسند موفق به کسب پيروزي شد. به طور کلي مهاجمان استقلال مقابل نماينده عربستان روز خوبي را پشت‌سر گذاشتند.
وي ادامه داد: استقلال در مرحله بعدي با هر تيمي بازي داشت، رقابت سختي را تجربه مي‌کرد حتي اگر رقيبش الهلال عربستان بود؛ زيرا انگيزه تيم‌هاي مقابل براي شکست دادن تيم بزرگي مثل استقلال بالاست، اما استقلال مقابل الاهلي با روحيه عالي و انگيزه‌هاي فراوان تک‌تک اعضاي تيم به ميدان رفت و برد و حالا بايد در انتظار پيروزي ديگري از اين تيم باشيم.
مهاجم پيشين استقلال تصريح کرد: استقلالي‌ها در نيمه اول کار حريف را با بازي فکورانه و هوشمندانه تمام کردند. باشگاه استقلال بايد قدر سرمايه‌هاي خود را که با جان و دل در اين تيم بازي مي‌کنند، بداند. اين تيم بازيکنان بسيار خوبي را در اختيار دارد.
عنايتي درباره پاختاکور هم گفت: پاختاکور نماينده خوبي براي فوتبال ازبکستان به شمار مي‌رود و با برد‌هايي که در اين بازي‌ها کسب کردند، در صدر جدول قرار گرفتند و استقلالي‌ها نبايد اين تيم را دست کم بگيرند. ازبک‌ها در بازي‌هاي فيزيکي بسيار جنگنده هستند و اين سبک بازي آنهاست. فکر مي‌کنم بچه‌ها بايد مقابل اين تيم مرموز، با هوشياري بازي کنند و فرصتي به حريف ندهند.
وي در پايان، در خصوص آينده استقلال بيان کرد: بايد مديريت باشگاه و هيئت مديره ترکيب کادرفني اين تيم را مشخص کند. نبايد فرصت‌ها را از دست بدهند. مي‌توانستد خيلي زودتر از اين‌ها مربي خود را انتخاب کنند و حالا که ورود مربي خارجي ممنوع است مي‌توانند از مربي‌هايي که عشق و تعصب به استقلال دارند، استفاده کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره