نماد آخرین خبر

نمی‌توانیم بازیکن نامدار جذب کنیم

منبع
ايرنا
بروزرسانی
نمی‌توانیم بازیکن نامدار جذب کنیم

ايرنا/ سرمربي تيم فوتسال راگا تأکيد کرد که هدف امسال تيمش ماندن در ليگ برتر است.
 محمد کشاورز درباره حضورش به عنوان سرمربي تيم فوتسال راگا شهرري گفت: بعد از جدايي از گيتي‌پسند سه پيشنهاد براي همکاري داشتم اما خودم حس کردم تفکراتم به تيم راگا نزديک‌تر است، ضمن اينکه دليل عمده انتخاب راگا اين است که اين تيم، تيم شهرم است و دوست داشتم تا به اين ترتيب به شهرري اداي دين داشته باشم، به خاطر همين به اين باشگاه پيوستم.
وي در پاسخ به اين سوال که چرا اسم تيم فودکا تهران که از ليگ يک به ليگ برتر آمد به راگا تغيير پيدا کرد؟ عنوان کرد: دفتر اصلي تيم فودکا در شهرري حضور دارد و به خاطر همين قرار شد تا اسم اين تيم به راگا که نام قديم شهرري است تبديل شود.
سرمربي تيم فوتسال راگا درباره اينکه در فصل نقل و انتقالات چه فعاليتي داشتند؟ خاطرنشان کرد: پنج،۶ بازيکن از سال گذشته را نگه داشتيم و پنج، ۶ بازيکن جديد هم گرفتيم، اميدوارم تا هفته آينده يکي، ۲ بازيکن ديگر به تيممان اضافه کنيم و تيم را ببنديم.
کشاورز در پاسخ به اين سوال که آيا قرار است بازيکني ملي‌پوش و نامدار به تيم راگا اضافه شود يا خير؟ تاکيد کرد: واقعيتش اين است که خيلي دوست داريم اين اتفاق رخ بدهد اما نمي‌توانيم بازيکن خيلي نامدار جذب کنيم، چون از لحاظ مالي محدوديت داريم، البته در اين مدت بازيکنان جديد خوبي گرفتيم اما ستاره به آن معنايي که مد نظر شماست را نمي‌توانيم جذب کنيم.
وي درباره اينکه هدف امسال راگا در ليگ برتر چيست گفت: هدف گذاري ما اين است که براي سال اول در ليگ بمانيم که کار بسيار سختي است، خودمان دوست داريم که براي رده‌هاي بالاي جدول بجنگيم اما بايد واقع‌بين باشيم و نسبت به شرايط امکانات و وضعيت مالي ما صحبت کنيم.

کشاورز در پايان گفت: اگر ما بتوانيم تيم را در ليگ برتر نگه داريم آن وقت سال بعد مي‌توانيم براي رده‌هاي بالاي جدول بجنگيم، چون هم تيم ما هماهنگ‌تر شده و هم در شرايط ليگ برتر قرار گرفته‌ايم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره