نماد آخرین خبر

نامجومطلق شجاعت داشت/ قایدی پخته شده است

منبع
تسنيم
بروزرسانی
نامجومطلق شجاعت داشت/ قایدی پخته شده است

تسنيم/ بازيکن پيشين تيم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که مهدي قائدي هم از لحاظ اخلاقي و هم فني پخته‌تر شده است.
مهدي پاشازاده درباره برتري 3 بر صفر تيم فوتبال استقلال مقابل الاهلي عربستان و راه‌يابي آبي‌پوشان به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا، اظهار داشت: بازي منظم و خوبي در هر دو نيمه از استقلال شاهد بوديم. همانطور که از قبل گفته بودم استقلال با توجه به پتانسيلي که دارد مي‌تواند هر تيمي را در آسيا شکست دهد. در خط هافبک و حمله بازيکنان خوبي داريم و اگر روي ضربات ايستگاهي تمرکزمان بيشتر شود، نتيجه‌اش نحوه بازي مقابل الاهلي خواهد شد. استقلال اين پتانسيل را دارد که در مراحل بعدي نيز موفق باشد.
وي در مورد عملکرد خوب مهدي قائدي در اين ديدار تصريح کرد: قائدي از لحاظ اخلاقي و فني پخته‌تر شده است. زماني که به استقلال پيوست بازيکن جواني بود و انتظار نمي‌رفت که سال اول بدرخشد. اگر اين اتفاق مي افتاد، فوق ستاره مي‌شد. کمتر بازيکني در دنيا مي‌تواند در سال اول حضورش در يک تيم بزرگ بدرخشد. قائدي امروز راه را درست رفته و همه چيز خوب پيش مي‌رود و امروز مي‌بينيم به نحو احسن بازي مي‌کند.
بازيکن پيشين تيم فوتبال استقلال با اشاره به حضور مجيد نامجومطلق روي نيمکت استقلال گفت: اگر استقلال هر دو ديدارش در ليگ قهرمانان آسيا را با شکست پشت سر مي‌گذاشت، نمي‌توانستيم گردن نامجومطلق بيندازيم. شايد هر کسي بود به استقلال کمک مي‌کرد، اما اتفاق خوبي افتاد و حضور نامجومطلق را به فال نيک مي‌گيريم. حضور در تورنمنت با ليگ زمين تا آسمان فرق مي‌کند. خيلي از سرمربياني که در تيم ملي مربيگري مي‌کنند، نمي‌توانند در ليگ کار کنند، چرا که حال و هواي ليگ و قدرت رهبري در يک سال را ندارند.
پاشازاده يادآور شد: در بازي‌هاي ملي، ممکن است با سه چهار بازي مقدماتي به جام جهاني و جام ملت‌هاي آسيا صعود کنيد. تورنمنت هم براي استقلال خوب پيش رفته و اميدوارم بازي‌هاي بعد نيز موفق باشند. اگر هم موفق نشد، نبايد چيزي به پاي نامجومطلق نوشته شود. نامجومطلق پيش از اين دستيار بود و چيز خاصي در استقلال عوض نشده است. او شجاعت داشت که تيم را تحويل گرفت و قدر زحماتش را بايد دانست و تشکر کرد.
وي در پايان خاطرنشان کرد: اميدوارم مسئولان استقلال به فکر بعد از اين مسابقات نيز باشند. ليگ بلافاصله قرار است شروع شود و اميدوارم تصميماتي گرفته شود که دوباره عقب نيفتيم. پرسپوليس، سپاهان، فولاد خوزستان و تراکتور تکليف‌شان را مشخص کرده‌اند و ما هنوز نمي‌دانيم وضعيت تيم براي فصل آينده چگونه است و اين به ضرر استقلال خواهد بود.ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد