نماد آخرین خبر

بالوتلی بالاخره عشق زندگی خود را پیدا کرد؟!

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
بالوتلی بالاخره عشق زندگی خود را پیدا کرد؟!

آخرين خبر/ ماريو بالوتلي زماني به يکي از بهترين مهاجمان فوتبال اروپا تبديل شده بود و با عملکردش کل دنيا را تحت تاثير قرار مي داد اما در سالهاي اخير حاشيه هايش در خارج از زمين خيلي پررنگ تر از عملکردش درون زمين بوده است. ماريو در حال حاضر و در حالي که فقط 30 سال سن دارد، عملا بدون تيم مانده است و هيچ تيمي حاضر نيست براي جذب او سرمايه گذاري کند.
به گزارش فوتبالي، بالوتلي اين روزها به نظر مي رسد که به دور از فوتبال روي مسائل ديگري تمرکز دارد و عشق زندگي خود را پيدا کرده است. مهاجم ايتاليايي يک ماه است که با السيا مسينا آشنا شده است، زني که به عنوان شرکت کننده در يک مسابقه تلويزيوني در ايتاليا به شهرت رسيده است. 
نشريه ايتاليايي "چي" که بيشتر به شايعات و حواشي زندگي شخصي سلبريتي ها مي پردازد، در شماره اخير خود تصاويري از اين زوج در يکي از رستوران هاي معروف سيسيل منتشر کرده است. اين نشريه گزارش داده است که بالوتلي از السيا مسينا خواستگاري کرده و نامزدي اين دو رسمي شده است.به نظر مي رسد که اين مهاجم پرحاشيه بالاخره عشق زندگي خود را پيدا کرده است.  البته تا کنون اين زوج هيچ عکس مشترکي با همديگر در شبکه هاي اجتماعي منتشر کرده اند.
ماريو پس از فصلي پرحاشيه در تيم برشا اين روزها منتظر پيدا کردن تيمي براي خود در آخرين روزهاي نقل و انتقالات تابستاني است و بايد ديد که آيا مقصدي براي خودش پيدا خواهد کرد يا نه.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره