نماد آخرین خبر

بازیکنان استقلال نباید مغرور شوند

منبع
مهر
بروزرسانی
بازیکنان استقلال نباید مغرور شوند

مهر/ مدافع سابق تيم فوتبال استقلال گفت: نبايد دچار غرور شويم و فکر کنيم چون الاهلي را برديم پاختاکور را هم به راحتي خواهيم برد.

محمدرضا شکورزاده در مورد پيروزي سه بر صفر استقلال برابر الاهلي عربستان گفت: خوشحالم بعد از مدت ها يک بازي زيبا و دلچسب را در طول ۹۰ دقيقه از استقلال شاهد بوديم. در بازي هاي اخير اين تيم استقلال هميشه نيمه اول را به حريفانش واگذار مي کرد و در نيمه دوم تلاش مي کرد تا اشتباهاتش را جبران کند اما در اين ديدار که واقعاً براي استقلال از اهميت بالايي برخوردار بود آبي پوشان از دقيقه يک بازي تا سوت پايان پرتلاش و هجومي ظاهر شدند و اجازه خودنمايي به الاهلي را ندادند، خط حمله استقلال به اعتقاد من يکي از خطرناک ترين خط حمله هاي ليگ قهرمانان است. دياباته، مطهري و قائدي هر وقت پا به توپ مي شدند دفاع الاهلي را به وحشت مي انداختند و ديديم دو گل از سه گل اين بازي را قائدي و دياباته به ثمر رساندند.
شکورزاده در مورد عملکرد ساير خطوط استقلال هم گفت: خط دفاع آبي پوشان بي نقص بود و باعث شدند تا اين آرامش به دروازه بان تيم هم سرايت کند و ديديم مدافعان و گلر استقلال نمايش قابل قبولي ارائه دادند در خط هافبک هم اسماعيلي، کريمي و ريگي بدون اشتباه بودند. خصوصاً کريمي که بسيار تاثيرگذار بود و ريگي که قصد بر هم زدن نقشه هاي خط مياني الاهلي را داشت و در مجموع آبي پوشان با يک بازي بدون نقص به يک پيروزي قاطع دست پيدا کرده و به مرحله بعد صعود کردند.
وي در مورد پاختاکور ازبکستان که استقلال بايد به مصاف آن برود گفت: پاختاکور يک تيم بسيار جنگنده و فيزيکي است، آنها با اتکا به قدرت بدني که دارند سعي مي کنند حريف را به زانو دربياورند. شناخت خوبي از هم در زمين دارند و با تعصب خاصي بازي مي کنند، بنابراين استقلال بايد وارد حاشيه ها نشده، خونسردي و آرامش خود را حفظ کند و مالکيت توپ را از آن خود کند تا بتواند با داشتن مهاجمان زهردار خود مقابل حريفان خود به پيروزي دست پيدا کند.
شکورزاده تصريح کرد: نقش قائدي در اين ديدار بسيار تاثيرگذار است، او با حرکات انفجاري خود در محوطه جريمه مي تواند استقلال را صاحب پنالتي کند بنابراين اعتقاد دارم اگر آبي پوشان آرامش و خونسردي خود را حفظ کنند برنده اين ديدار خواهند بود. اما نبايد دچار غرور باشند و فکر کنند چون الاهلي را بردند پس مي توانند همه حريفان را به راحتي شکست دهند.
شکورزاده با ابراز رضايت از عملکرد مجيد نامجومطلق گفت: او يکي از بهترين هاي استقلال است، شجاعانه هدايت آبي پوشان را به عهده گرفت و ريسک بزرگي انجام داد حالا وظيفه همه هواداران و پيشکسوتان است که از او حمايت کرده تا او بتواند با روحيه اي بالاتر کارش را انجام دهد به طور حتم با شناختي که او از بازيکنان تيمش دارد مطمئناً با بهترين ترکيب برابر پاختاکور به ميدان خواهد رفت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره