ايسنا/ پيشکسوت تيم فوتبال استقلال مي‌گويد آبي‌پوشان مقابل پاختاکور پيروز ميدان خواهند بود.

مهدي کشاورز، پيشکسوت تيم فوتبال استقلال درباره عملکرد آبي‌پوشان در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا گفت: با برنامه‌هايي که انجام شده، استقلال بسيار پرانرژي است و نيروي دوبرابري دارد و پاداش‌ها باعث شده بازيکنان روحيه بيشتري پيدا کنند. در بازي استقلال مقابل الاهلي، نامجومطلق با سه مهاجم بازي کرد و به پيروزي رسيد و دل هواداران را شاد کرد. واقعا هر موقع که استقلال مي‌برد ما شاد مي‌شويم.
او ادامه داد: نامجومطلق مربي خوبي است و توانست عملکرد خوبي داشته باشد. ما وحشت اين را داشتيم که هواداران با حذف از ليگ قهرمانان دوباره اعتراض‌کنند اما به عقيده من نامجو مربي با کيفيتي است، به نظر من ما با نامجومطلق عملکرد خوبي داشتيم و به نظر من، بستگي دارد که چقدر روي اين مربي حساب باز کنند.
کشاورز افزود: در حال حاضر کساني در حد شفر و استراماچوني نيستند که به استقلال بيايند و بايد کسي روي کار بيايد که تعصب داشته باشد. من در ۱۰ سالي که در تاج بازي کردم مقدار پول بسيار کمي گرفتم اما الان شرايط فرق کرده است. الان بازيکن تمام زندگي‌اش در فوتبال مي‌گذرد و اگر پول نگيرد،‌ به مشکل مي‌خورد.
پيشکسوت تيم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: به نظر من بازيکنان در کنار اين مساله، بايد تعصب خود را داشته باشند و با اين تعصب هر تيمي را مي‌برند. بازي‌ پيش روي ما، بسيار مهم است و ما قطعا پاختاکور را شکست مي‌دهيم چون مهاجمان ما در شرايط بسيار خوبي قرار دارند و همه بازيکنان کار خود را به نحو احسن انجام مي‌دهند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد