نماد آخرین خبر

نقشه همسر فوتبالیست ترکیه برای کشتن شوهرش لو رفت

منبع
ايسنا
بروزرسانی
نقشه همسر فوتبالیست ترکیه برای کشتن شوهرش لو رفت

ايسنا/ همسر فوتباليست سابق تيم ملي ترکيه قصد کشتن او را داشت که اين طرح لو رفت و او موفق به اجراي کار شوم خود نشد.

به نقل از حريت ،  همسر امره آسيک ستاره سابق فوتبال ترکيه  متهم شده است که در جريان يک پرونده طلاق ، به يک فرد ضارب ۱.۳ ميليون دلار براي کشتن شوهرش و دفع جسد او پيشنهاد داده است.
ياگمور آسيک متهم است که با هماهنگي نامزد جديد خود، اردي سونگور ، قصد توطئه براي قتل همسرش را داشته است که ۴۳ بار در تيم ملي بازي کرده و همچنين سابقه بازي در تيم هاي بزرگ باشگاهي ترکيه نظير گالاتاسراي ، فنرباغچه و بشيکتاش را در کارنامه خود داشته است و در جام جهاني ۲۰۰۲ ترکيه نيز که ترکيه به رده سوم جهان رسيد در اين تيم حضور داشت.
گفته مي شود که سونگور به دادستان ها گفته است که او با ياگمور رابطه دارد چرا که  او از دريافت پول شوهرش نااميد شده است. او فقط به فکر به ارث بردن ثروت پس از مرگ امره آسيک بود. او از من خواست که او را بکشم ، اما من نپذيرفتم.  
پس از آنکه سونگور از طرح کشتن اين فوتباليست مطرح ترکيه اي خودداري کرد ، ادعا مي شود که ياگمور به سراغ يک فرد ضارب روي آورده است و به او ۱۰ ميليون ليره ترکيه (۱.۳ ميليون دلار) پيشنهاد داده است تا شوهرش را بکشد و محل مناسبي براي دفن جسد پيدا کند.همچنين گفته مي شود که وي اسلحه اي را براي ضربه برنامه ريزي شده تهيه کرده است  ولي فردي که قرار بود اين کار را کند مي ترسد و قضيه را لو مي دهد.   
به گفته حريت ، قرار است ياگمور و سونگور به جرم قتل متهم شوند و قرار است بزودي تاريخ رسيدگي در دادگاه عالي کيفري اعلام شود.
ياگمور و امره آسيک در سال ۲۰۱۲ در فرانسه ازدواج کردند و اين زوج سه فرزند با هم دارند.
آنها متاهل باقي مانده اند ، اگرچه امره آسيک ۴۶ ساله پرونده تقاضاي طلاق را پس از متهم شدن همسرش به داشتن رابطه آغاز کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره