نماد آخرین خبر

میلیچ: قهرمانی آسیا کمترین حق استقلال است

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی

خبر ورزشي/ بازيکن تيم فوتبال استقلال گفت: آرزو دارم بتوانم با استقلال قهرمان آسيا شوم. اين کمترين هديه به هواداراني است که اين فصل بد را با ما همراه بودند و هر بار يک جام را از دست دادند.

هرويه ميليچ که در ديدار با الاهلي با دريافت کارت زرد جريمه شد به دليل دريافت يک اخطار در ديدار‌هاي قبلي بازي با پاختاکور را از دست داد تا در ديدار امشب از روي سکو‌ها بازي هم‌تيمي‌هايش را ببيند. او در گپ کوتاهش با خبرورزشي گفت: «خيلي خوشحالم که توانستم سهم کوچکي در برد استقلال داشته باشم و هواداران را خوشحال کنم.»
او از اتفاقات اخير ابراز رضايت مي‌کرد و گفت: «ما در ديدار با الشرطه هم چند بار تا آستانه باز کردن دروازه آن‌ها پيش رفتيم ولي بدشانس بوديم و توپ‌ها به درون دروازه نمي‌رفتند وگرنه وضعيت صعودمان متفاوت‌تر مي‌شد، اما به هر حال باز هم خوب شد.»
ميليچ درباره کارت زردش گفت: «اين براي هر بازيکني بد است که در چنين تورنمنت فشرده‌اي که همه نگاه‌ها روي اوست محروم شود. خيلي دوست داشتم کارت نمي‌گرفتم ولي به هر حال داور تشخيصش اخطار بود و من عادت ندارم در اين باره حرف بزنم و فقط آرزو مي‌کنم تيم ما برنده شود و به مرحله بعد صعود کند آن وقت در ديدار بعدي بتوانم نبودنم در اين مسابقه را جبران کنم.»
ميليچ از آرزوي قلبي اش هم گفت: «آرزو دارم بتوانم با استقلال قهرمان آسيا شوم. اين کمترين هديه به هواداراني است که اين فصل بد را با ما همراه بودند و هر بار يک جام را از دست دادند. اين بار بايد با همه وجود براي‌شان بازي کنيم. فقط دعا مي‌کنم که بدشانسي نياوريم.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره