نماد آخرین خبر

الرایه: انتظار می‌رفت پرسپولیس به الشارجه ببازد یا مساوی کند!

منبع
مهر
بروزرسانی
الرایه: انتظار می‌رفت پرسپولیس به الشارجه ببازد یا مساوی کند!

مهر/ يک روزنامه قطري به تحليل سناريويي پرداخت که با برد پرسپوليس ايران و التعاون عربستان در ديدار پاياني مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا حذف الدحيل قطر را در پي داشت.
باوجود گذشت دو روز از حذف تيم قدرتمند الدحيل قطر از ليگ قهرمانان آسيا و ناکامي اين تيم از صعود به مرحله بعدي اين مسابقات، قطري ها هنوز نتوانسته اند اين اتفاق را هضم کنند.
در هفته پاياني مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا و در گروه C، تيم پرسپوليس با چهار گل الشارجه امارات را شکست داد. التعاون عربستان هم با يک گل از سد الدحيل گذشت تا شگفتي بزرگي رقم بزند و به همراه پرسپوليس راهي مرحله بعد شود. 
روزنامه «الرايه» قطر از حذف الدحيل به عنوان «سناريو غيرمنتظره» ياد کرد و در تحليل اين اتفاق نوشت: «در گروه سوم سناريو غير منتظره اي در هفته پاياني رقم خورد چرا که انتظار مي رفت الدحيل که در صدر جدول قرار داشت و تيم الشارجه که با ۶ گل التعاون را شکست داده بود و در رده دوم جاي گرفته بود، به مرحله بعد صعود کنند.
همه اعتقاد داشتند التعاون در بازي پاياني مقابل الدحيل با نتيجه سنگيني شکست مي خورد و همزمان الشارجه مقابل پرسپوليس پيروز مي شود يا به تساوي مي رسد. اما سناريو غير منتظره اي رخ داد.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره