نماد آخرین خبر

مصطفوی: پاختاکور سخت ترین قرعه ممکن برای استقلال!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
مصطفوی: پاختاکور سخت ترین قرعه ممکن برای استقلال!

ورزش 3/ مربي استقلال معتقد است که فشردگي مسابقات ليگ قهرمانان آسيا به مانند جام جهاني است و تيم‌ها بايد هر سه روز يکبار در ميدان مسابقه حاضر شوند.
يکي از مربيان استقلال در فصل جاري که با آمدن آندره‌آ استراماچوني کارش را در استقلال آغاز کرد و سپس در کنار فرهاد مجيدي و مجيد نامجومطلق کارش را ادامه داد، صالح مصطفوي است؛ مربي که به مغز متفکر کادرفني آبي‌ها شهرت دارد و وي مسئوليت دارد تا کاملا رقباي آبي‌ها را رصد کند و آناليز دقيقي از آن‌ها را در اختيار سرمربي تيم قرار دهد.
مصطفوي در گفتگو با رسانه رسمي باشگاه استقلال، در آستانه ديدار امشب با پاختاکور درباره عملکرد آبي‌پوشان در ليگ قهرمانان آسيا گفت: ما به دليل آنکه مسابقات فشرده‌اي را در ليگ و جام حذفي پشت سر گذاشته بوديم، نتوانستيم در بازي مقابل الشرطه عراق شروع خوبي داشته باشيم ولي هر چه از زمان بازي گذشت شرايط بچه ها بهتر شد و خوشبختانه توانستند نتيجه بازي را برگردانند؛ در بازي مقابل الاهلي عربستان هم ما کار را هجومي‌تر آغاز کرديم و خدا را شکر توانستيم از موقعيت هايمان استفاده کنيم.
وي افزود: به نظرم از بين الوحده امارات، الشرطه عراق و الاهلي عربستان،‌ سخت ترين تيم گروه ما تيم الشرطه بود چون بازيکنان اين تيم بسيار جنگنده بودند و خلق موقعيت بالايي داشتند.
مصطفوي درباره ديدار استقلال مقابل پاختاکور در مرحله حذفي گفت: به نظر من آماده ترين تيم مسابقات ليگ قهرمانان آسيا پاختاکور است؛ اين تيم، بازيکنان ملي پوش خوبي دارد و بسيار منظم بازي مي کند و در بازي برابر الهلال مستحق شکست نبود. پاختاکور تيم بسيار جنگنده برابر ما خواهد بود البته استقلال نام بزرگي است و همه حريفان با ترس برابر ما بازي مي کنند اما سخت ترين قرعه مرحله يک هشتم نصيب استقلال شده است.
مربي استقلال در پايان صحبت‌هاي خود از شباهت ليگ قهرمانان آسيا با جام جهاني گفت و توضيح داد: با توجه به مجتمع شدن مسابقات در قطر، شرايط مسابقات در شرايطي مشابه رقابت‌هاي جام جهاني قرار دارد؛ فاصله دو بازي با الشرطه و الاهلي کمتر از ۷۲ ساعت بود و از نظر فيزيکي هر بازيکن نياز دارد تا ۴۸ ساعت در شرايط ريکاوري قرار بگيرد؛ در يک هفته ۳ بازي براي بازيکنان سخت است. شايد الشرطه و پاختاکور زمان بيشتري را صرف ريکاوري کرده باشند اما بازيکنان ايراني شرايط کمتري براي ريکاوري داشته اند چرا که ما 120 دقيقه مقابل پرسپوليس به ميدان رفتيم و سپس در فينال 90 دقيقه دشوار و پرفشار را مقابل تراکتور داشتيم. بازيکنان زير نظر پزشک تيم ريکاوري کرده اند و سخت کار مي کنند تا در شرايط خوبي قرار بگيرند و ما تلاش مي کنيم تا بچه ها با آمادگي مناسب وارد زمين شوند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره